pędzle do makijażu

  • 2012-01-16, o 18:05
  • 99
  • 34 240
  • 31
  • 43

Re: pędzle do makijażu

mam zestaw mery macom i jestem zadowolona:) do twarzy dokupilam inny pędzel- hakuro:) te do oczu sprawdzają sie świetnie:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: pędzle do makijażu

patrzyłam na pędzle Hakuro. Które polecacie?
do różu i bronzera: H24, H14, H21?
do pudru: H56?
do korektora: H60, H61?
do cieni: H70, H74, H78, H77, H79, H76, H80?
do brwi:H85?
dziękuję za odpowiedzi

Re: pędzle do makijażu

Witam:)Ja zakupilam odzdzielnie pedzelki hakuro,pojedynczo:)h85,h61,h77,h80,h78,h76h70,i jeden z ellite w rossmanie,hmm poszalałam ulubione i uzywane najczesciej to:h85 wspanialy,ellite,h61 wole jednak ellite bardziej poreczny,h67,h77 ale poszukuje innego do rozcierania ten mnie jakos kłuje ,wymienione wszystkie uzywam do cieni,h85 do eylinera i czasem do cieni,do puru i bronzera mam m.luggi kabuki jeden mam taki z króciótką rączka, drugi troszke dłuzsza ten mniejszy do pudru drugi do bronzerasa podobne ale maja troszke inne jedznak włoskije zakupiłam jakis czas temu na allegro naprawde tanio.Aktualnie zbieram na pedzle do podkładu h50s lub h50,i h55:) ale sie rozpisałam,jakby ktos mógł mi doradzic jesli chodzi o te pedzle do podkładu i pudru które warto miec:)i co sadzicie o pedzlach techniques:)

Re: pędzle do makijażu

hmmm...trudny wybór jeśli chodiz o oczy, to wybrałanbym Mery, natomiast twarz lepiej wygląda od Lancrone

ladymakeup

Gdzie mozna zakupic pedzelki z ellite oprucz rossmana,poszukuje innych mam jeden i naprawde jestem zadowolona niestety u mnie niema wyboru niewiem czy poprostu niema ich wiecej czy mało kto je kupuje:/i temu taki mały wybór:/jaki pedzelek do rozcierania cieni poza h77,i h74 z hakuro sa dobre,z góry dziekuje za podpowiedz:)

Re: pędzle do makijażu

Zaglada tu ktos dzisiaj:PChciałam zapytac kótra moze mi doradzic jesli chodzi o cienie ja mam sporo róznych,tanszych i troszke drozszych,jedyne z których jestem zadowolona to bourjois nr92 niezły z astora mam dwa 620i 660tragedia wogóle ciezko je nałozyc i uzyskac dany kolor,niezle mam z virtuala42 i 48,jeszcze pojedyncze z pierre ren,doradzcie cos mysle zeby przezucic sie na inglota całkiem,bede wdzieczna za porade:)

Re: pędzle do makijażu

ja polecam inglota
ale chyba zadałaś to pytanie w złym wątku

Re: pędzle do makijażu

O, a ja mam tylko 2 pędzle . W sumie nigdy nie przykładałam do nich wagi, nawet na co dzień ich nie używam bo podkład nakładam palcami, puder w kamieniu załączoną do niego gąbką, tak samo cienie załączonymi pacynkami. Tak właśnie sobie teraz czytam o tych pędzlach i w sumie taki pędzel skośny do różu (sam róż także) by się przydał, ale nie chcę kupować od razu całego zestawu pędzli, nie wiecie gdzie mogę kupić tylko ten jeden? I tanio raczej .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pędzle do makijażu

Ja posiadam 23 pędzle z firmy Hakuro, bardzo sobie je chwalę i polecam z czystym sumieniem. Codziennie używam pędzla H 18 do podkładu i H 55 do sypkiego pudru, H 24 do różu oraz H 100 do brązera i w zależności co robię pozostałych ale najczęściej: H 70 do aplikacji cieni, H 61 idealnie mi pasuje do robienia kreseczek na dolnej i górnej powiece,H 85 do brwi, a do rozcierania cieni lubię H 77 i 78.
Mimo częstych kąpieli nie wypada z nich włosie, utrzymują swój kształt i są tak samo delikatne jak nowe.

Re: pędzle do makijażu

ja już długo zastanawiam się nad kupnem pędzli Hakuro .. jednak nie wiem jakie wybrać na początek? może coś polecicie ?

Re: pędzle do makijażu

Dziewczyny miałam pędzel do eyelinera z jakiejś firmy X byle jaki i po paru użyciach mi się "rozciapirzył" tzn. każdy włosek w inną stronę Zastanawiam się nad kupnem nowego, ale u mnie w miasteczku są tylko jakieś takie byle jakie pędzle, a dawanie 70 zł za sprawdzony pędzel porządnej firmy jest dla mnie odrobinę za dużym wydatkiem.
Wiem, że to inwestycja na kilka lat, jednak sądzę, że może znalazło by się coś dobrego w cenie ok.20-paru złotych.
W tym celu zerknęłam do sklepu Ladymakeup i myślę nad kupnem takiego pędzla.

Mam więc pytanie do Moniki, a także do was: Który pędzel wybrac spośród dostępnych w sklepie. Myślałam nad Maestro 790 prostym. Głowię się tylko czy nie jest za długi. Nie lubię długich pędzelków do eyelinera ani tych skośnych czy bumerangowatych. Chciałabym nabyc dośc krótki, ale nie za mały i w miarę sztywny, ze zbitym włosiem. Jaki byłby najlepszy ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: