pędzle do makijażu

  • 2012-01-16, o 18:05
  • 99
  • 34 238
  • 31
  • 43

Re: pędzle do makijażu

http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw- ... 23087.html czy warty jest kupna ten zestaw?

Re: pędzle do makijażu

hmm jak na moje to sa to pędzle z włosia syntetycznego, kompletnie nie znam ich więc nie mam pojęcia...;/ chygba jednak lepiej wydac troszke więcej i jakieś LancrOne kupić lub MeryMacom

Re: pędzle do makijażu

hmm jak na moje to sa to pędzle z włosia syntetycznego, kompletnie nie znam ich więc nie mam pojęcia...;/ chygba jednak lepiej wydac troszke więcej i jakieś LancrOne kupić lub MeryMacom

ladymakeup

Ja osobiscie posiadam pedzle LancrOne i jestem bardzo zadowolona

www.suonko82.blogspot.it

Re: pędzle do makijażu

to poszukam jeszcze.

Re: pędzle do makijażu

też jestem za tym aby kompletować swój zestaw z pędzelków znanych marek, polecanych przez innych. Masz wówczas gwarancję solidnego wykonania

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pędzle do makijażu

i chyba jednak będę kompletować pędzle, bo na pewno z zestawu wszystkie nie będą potrzebne lub odpowiedniej jakości.

Re: pędzle do makijażu

i chyba jednak będę kompletować pędzle, bo na pewno z zestawu wszystkie nie będą potrzebne lub odpowiedniej jakości.

andzia17

oczywiście, ilość potrzebnych pędzli, taki podstawowy zestaw to coś ponad 5 pędzli, wszystko zależy oczywiście od upodobań i kto czego potrzebuje. kupowanie wielgaśnych zestawów, z których nawet połowa jest dla mnie zbędna mija się z logiką. wiadomo, że zestawik ładnie się prezentuje, ale tu chodzi przede wszystkim o funkcjonalność każdego z pędzli:)

Re: pędzle do makijażu

Mam Mario Luigi, tak kupiłam jakos dawno z koleżanką. Ona zadowolona bardzo natomiast ja całkowicie odwrotnie ;/ Włosie wypada garściami z moich, a koleżanka mówi, że jej ani jeden nie wypadł... Może trafiłam na jakiś kiepski zestaw... Czas wybrać coś nowego NIE ? Miałam też okazję krzystać z LancrOne i Maestro no cuda poprostu
Sama raczej coś sobie skompletuje, ze względu na to,żeby kupić i używać. A nie żeby kupić zestaw i na połowe tylko patrzeć
Pozrawiam

Re: pędzle do makijażu

Mam Mario Luigi, tak kupiłam jakos dawno z koleżanką. Ona zadowolona bardzo natomiast ja całkowicie odwrotnie ;/ Włosie wypada garściami z moich, a koleżanka mówi, że jej ani jeden nie wypadł... Może trafiłam na jakiś kiepski zestaw... Czas wybrać coś nowego NIE ? Miałam też okazję krzystać z LancrOne i Maestro no cuda poprostu
Sama raczej coś sobie skompletuje, ze względu na to,żeby kupić i używać. A nie żeby kupić zestaw i na połowe tylko patrzeć
Pozrawiam

mika5115

LancrOne też mam i najczęściej z nich korzystam. oczywiście mam też parę pędzli właśnie jakiś dziwnych, tanich marek i w gruncie rzeczy tylko z grzebyczka do brwi i pędzelka do cieni korzystam...reszta jakaś dziwaczna i niemiła w dotyku

Re: pędzle do makijażu

hmmm...trudny wybór jeśli chodiz o oczy, to wybrałanbym Mery, natomiast twarz lepiej wygląda od Lancrone

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: