Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

Fora:

Balsamy a cellulit - co kupić?

• 2015-05-07, o 01:17
  • 146
  • 36 852
  • 92
  • 98

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Polecam kosmetyki Elancyl, stosowałam i są skuteczne, ale ceny mają dosyc, wysokie. 

2019-05-20 20:15:59 autor koniczyna684

Jak bardzo widoczne są efekty i po jakim czasie? :)
2019-05-20 23:57:24 autor Amante

Właśnie szybko. Po pierwszym użyciu skóra już jest napięta w dotyku i wizualnie wygląda lepiej. Miesiąc używania i jest znaczna poprawa, przynajmniej u mnie :)

Polecam kosmetyki Elancyl, stosowałam i są skuteczne, ale ceny mają dosyc, wysokie. 

2019-05-20 20:15:59 autor koniczyna684

Jak bardzo widoczne są efekty i po jakim czasie? :)
2019-05-20 23:57:24 autor Amante

Właśnie szybko. Po pierwszym użyciu skóra już jest napięta w dotyku i wizualnie wygląda lepiej. Miesiąc używania i jest znaczna poprawa, przynajmniej u mnie :)

2019-06-07 22:46:34 autor koniczyna684

Kurcze to może się zdecyduje, bo zawsze odstraszala mnie cena, ale jak są takie efekty to się zdecyduje. Stosuje eveline i nic nie widzę :(
K.K.

Nie wierzę w to by balsam usuwał cellulit

:)

sam balsam na cellulit raczej nie pomoże. Postaw na dobre nawodnienie ogranizmu i stosuj mleczko ujędrniające z eveline - o to

. Do tego dietka (zero fast foodów) i zobaczysz niedługo efekty :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Na Twoim miejscu nie miałabym wysokich oczekiwań co do stosowania samego balsamu. Sama to przechodziłam i jedyną skuteczną metodą na pozbycie się cellulitu jest połączenie kilku metod i trzymanie się ich. Najlepiej działa połączenie odpowiedniej diety, ćwiczeń fizycznych, masaży oraz na dobicie jakiś zabieg u kosmetyczki. Takie rzeczy jak balsamy czy tabletki na cellulit takie jak są opisane tu https://www.zyciebezcellulitu.pl/tabletki-na-cellulit/ działają wspomagająco a nie eliminująco. Wiem co mówię. Sama przez to przechodziłam.

Ja bym jednak bardziej stawiała na naturalne rzeczy jezeli chodzi o jakieś balsamy i peelingi do ciała z cellulitem, bo to jednak wchodzi w skóre a chemii i tak mamy już w nadmiarze jeżeli chodzi o nasze ciała.