Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 701
  • 97
  • 105

Balsamy a cellulit - co kupić?

Możecie polecić coś co faktycznie pomogło zredukować cellulit w widoczny sposób? Ćwiczę, jem zdrowo, piję dużo wody, masuję się... ale co z tego, ponieważ nadal wygląda to strasznie :( . W dodatku jestem szczupła (175cm i 55kg). Może ktoś poratuje i poleci mi jakiś balsam, który u Was zadziałał? Pozdrawiam

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

U mnie najbardziej pomogły ćwiczenia i bańka chińska, reszta u mnie nie działała więc nie próbowałam :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Czytalam w ktorejs gazecie, ze niewazne jaki kosmetyk stosujemy na cellulit, ale najwazniejsza jest regularnosc w stosowaniu i dokladne masowanie ciala podczas nakladania produktu. Nie mam balsamu,tylko olejek- nazywa sie dwufazowy zloty eliksir i jest z bielendy z ich nowej serii golden oils :) Zaczelam uzywac od niedawna, wiec za wczesnie by mowic o efektach, ale na pewno na plus zaliczam poręczne opakowanie z 'psikadełkiem', zapach i to ze rozswietla skóre.  Zobaczymy co bedzie dalej :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

ja mam brązujące masełko z bielendy golden oil. Jak narazie gdy nie ma słońca bardzo fajnie nadaje skórze kolorytu :) 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

W moim przypadku sparwdza się bardzo dobrze każda tłusta konsystencja - zawsze na noc wmasowuję masło shea z olejkiem grejpfrutowym i uwierzcie mi, że naprawdę działa - skóra CAŁY CZAS jest elastyczna, mocno nawilżona i wygładzona, nawet pośladki mi się lekko podniosły w wyniku regularnego masowania:) W przypadku balsamów o deliktanych kosmetystencjach nie ma już takiego efektu - taki produkt nawilża przez chwilę tylko.

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja chyba spróbuję masaż oliwką i szczotką, bo już nie mam pomysłów...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja nadal trzymam sie golden oils bielendy- efekty male juz widze, na pewno skora jets bardziej odzywiona i bardziej miekka :) Dobry poczatek :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja używałam kiedyś blasamu ujędrniającego do ciała Sexy mama z Bielendy i mi pomagał. Ujędrniał i dzięki niemu jakoś pozbyłam się cellulitu. Ale trzeba pamiętać o zdrowej diecie i ruchu, bez tego może być ciężko... 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja zastanawiam się czy nie wypróbować jakiegoś balsamu bo peeling kawowy już nie działa u mnie tak dobrze a bańki chinśkie gdzieś zapodziałam w trakcie remontu :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

peeling kawowy brzmi ciekawie a bańki chińskie równiez posiadam

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

polecam masaż ciała przez ok 15-20 min dziennie. intensywny ucisk miejsc dotkniętych cellulitem aktywują układ limfatyczny i krwionośny co pomaga pozbyć się problemu cellulitu. warto nabyć porządną szczotkę do masażu najlepiej z drewna naturalnego, które wytrzyma silny nacisk i będzie się dobrze sprawdzać po wielu razach! sprawdźcie rózne sklepy oferujące akcesoria kosmetyczne na rynku,, 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: