Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 608
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Cellu Lift Efektimy, potem długo, długo nic.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

no ja długo szukałam dobrego baslamu a stosowałam wiele produktów min. la roche, ziaje.. wiele mnie uczulało bo jestem bardzo wrażliwa na kosmetyki.. potem trafiłam na którymś forum na Vialise i postanowiłam go zamówić :) no i musze przyznac, ze skóra po nim jest niesamowicie gładka i jedwabista, najważniejsze że fajnie ujędrnia i cena w tym przypadku idzie w parze z jakością : ) bardzo na + i polecam Tobie ten kremik

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Używałam jakiś czas ale nie zauważyłam większych zmian, może trzeba by jednocześnie masaże mieć?

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja polecam z bingo spa koncentrat do cellulitu, co prawda to nie jest balsam, ale można używać jako balsam, a efekty są boskie! Niestety trzeba trochę pocierpiec, bo strasznie piecze :(
K.K.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Kupiłam reduktor cellulitu od eveline, nie wiem czy akurat podziałał na cellulit, bo równocześnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam, ale na pewno ujędrnił i wygładził skórę. Mogę polecić, jak szukacie niedrogiego kosmetyku o właściwościach wyszczuplających.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Kupiłam reduktor cellulitu od eveline, nie wiem czy akurat podziałał na cellulit, bo równocześnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam, ale na pewno ujędrnił i wygładził skórę. Mogę polecić, jak szukacie niedrogiego kosmetyku o właściwościach wyszczuplających.

2018-05-02 22:04:55 autor paniem

 

Działa ten preparat! Stosowałam bez ćwiczeń, jedynie ten preparat plus normalne odżywianie i efekty były zauważalne gołym okiem :) kosmetyk jest tani, a efekt lepszy niż od wielu droższych u profesjonalnych specyfików :)
K.K.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Cellu off Floslek i nic innego. Doskonałe rezultaty już po kilku tygodniach od stosowania.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

A ja postawiłam na zabieg Endermologii w clinica cosmetologica i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie lubie stosowac kremów.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Cellu Off Floslek, najlepsza rzecz na świecie. Efekty widoczne już po mniej więcej 10 dniach.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

musze przetestować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: