Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 722
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

ciekawe, bardzo z tym bigup, bo z tym, ze dziewczyny polecają zetknełam się na takich portalach jak vous, pinka, zszywka i na wielu innych

Lukka

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja myślę, że sam balsam nic nie pomoże, ważne żeby połączyć kilka rzeczy i robić to regularnie. Przede wszystkim ćwiczenia, zdrowa dieta i do tego jakiś dobry kosmetyk antycellulitowy. Ja używam teraz bielendowe skoncentrowane serum termoaktywne slim cellu corrector, jestem zadowolona bo dobrze ujęrnia, napina i wygładza skórę

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Na uporczywy cellulit u mnie najlepiej podziałał Cellu Lift od Efektimy. Potem długo, długo nic.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Niestety sam balsam nie pomoże w wlace z cellulitem, może jedynie dać efekt chwilowego nawilżenia skóry, natomiast co do jędrności to warto zacząć od aktywności fizycznej plus kosmetyków, ale z naturlanym kolegenem które faktycznie ujędrną skórę i odpowiednio ją nawilżą, zregenerują. Tylko wtedy ma to sens. 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Właśnie, że pomoże. Zależy wszystko od tego jaki jest to balsam Jeśli kupisz sobie jakiś szajs za 10 zł to jasne, że Ci nie pomoże. Ale jeśli już zdecydujesz się na coś porządnego, specjalistycznego to jego diałanie będzie o wiele lepsze...... Sama na przykład jestem zachwycona dzialaniem Vialise. Stosuję od miesiąca  i autentycznie widzę, że cellulit jest zdecydowanie mniejszy. Nie jest to takie tanie serum  ale doszłam do wniosku,że skoro dziewczyny na blogach tak sobie je zachwalają to i ja sobie kupię. I faktycznie w działaniu super ! 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Najlepszą rzeczą jaką znalazłam było cellu lift Efektimy.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

U mnie skuteczny okazał się dopiero zabieg   http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/modelowanie-sylwetki/storz-medical   Długo się wahałam, boję się takich nowości, ale po konsultacji z lekarzem odważyłam się.  Ciałko mam jak nastolatka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Właśnie, że pomoże. Zależy wszystko od tego jaki jest to balsam Jeśli kupisz sobie jakiś szajs za 10 zł to jasne, że Ci nie pomoże. Ale jeśli już zdecydujesz się na coś porządnego, specjalistycznego to jego diałanie będzie o wiele lepsze...... Sama na przykład jestem zachwycona dzialaniem Vialise. Stosuję od miesiąca  i autentycznie widzę, że cellulit jest zdecydowanie mniejszy. Nie jest to takie tanie serum  ale doszłam do wniosku,że skoro dziewczyny na blogach tak sobie je zachwalają to i ja sobie kupię. I faktycznie w działaniu super ! 

2017-04-19 08:02:57 autor dassina

Mam ten balsam na cellulit i faktycznie jest super. Wczesniej przez lata byłam wierna balsamowi na cellulitl Vichy ale vialise mi bardziej odpowiada. Ma fajniejszy zapach, nie daje takiego mega nieprzyjemnego efektu chłodzenia ( sama tego w vichy nie lubiłam). no i działanie jest o wiele lepsze. Cenowo podobnie tak więc na dwoje ujuż lepiej jest kupić sobie vialise. 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Może jakiś dobry balsam antycellulitowy, ja robię sobie peelingi z kawy i olejku tropikalnego (mam kokosowy z bielendy), bardzo lubię tę kokosowo-kawową mieszankę zapachową, zawsze wprawia mnie w dobry nastrój, no i skóra jest dużo gładsza. Cellulitu i tak na zawsze się nie pozbędziemy, trzeba też zmienić dietę i zacząć uprawiać jakiś sport, albo po prostu więcej się ruszać.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Jedyną skuteczną rzeczą jaką znalazłam było cellu lift, cudo od efektimy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: