krem na trądzik

  • 2011-02-11, o 18:28
  • 77
  • 34 885
  • 47
  • 58

krem na trądzik

Witam
Zapewne wiele dziewcząt ma ten problem, czyli z trądzikiem. Znalazłam ostatnio na internecie rewelacyjny krem. Jest to firma Barwa, a dokładnie antybakteryjny krem matujący z serii Siarkowa Moc. Kupiłam go (ok. 15zł) użyłam kilka razy i jest różnica - jest to jedyny taki produkt, który faktycznie działa - a miałam spore problemy. Teraz już nie muszę używać podkładu kryjącego, ale zdecydowanie matującego z satynowym wykończeniem. Polecam dla wszystkich, którzy mają problemy z "przyjaciółmi" na twarzy

Re: krem na trądzik

a nie śmierdzi siarką??

Re: krem na trądzik

nie śmierdzi, zapach jest bardzo przyjemny - też się zdziwiłam

Re: krem na trądzik

Witam dziewczyny.
Mam już swoje latka ale ten problem dotyka też mnie zwłaszcza w fazie "przed i po"jest masakra:(
usłyszałam ostatnio o firmie "Jadwiga"dziewczyny opowiadały sobie o czymś co się nazywa "papką"
Zaraz sprawdziłam na allegro firmę i dużo tego a ceny są ok:
http://allegro.pl/jadwiga-papka-na-trad ... 47550.html
i posty na temat skuteczności:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7846- ... ikowej.htm

zamówiłam na spróbowanie i czekam na przesyłkę dam znać jak spróbuję sama:)
A przeczytałam że jak się ją stosuje na całą twarz a nie tylko miejscowo to trzeba koniecznie zaopatrzyć się w krem mocno nawilżający bo przesusza cerę:(ale z Jadwigi są całe serie więc chyba domówię:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem na trądzik

Tu jest na temat kremu ale ja chcę napisać o żelu do mycia twarzy. Jakiś czas temu zaczełam używać żelu antybakteryjnego z Ziaja Med i muszę powiedzieć że skóra wygląda ładniej. Fakt z hormonami nie walczy i dlatego są efekty tego przed i po:) ale na pewno szybciej się goi. Nie jest drogi, dostępny w aptece, dość wydajny (jedna pompka wystarczy), podzczas mycia jest takie dziwnu uczucie takie "tempe mycie" ale to z racji tego że bardzo słabo się pieni (brak mydła). Efekt ściągania się u mnie pojawił a nie powinien ale za każdym razem coraz delikatniej- przypuszczam że Nivejka mi porządnie przesyszyła skórę (bo tak poza tym to była dobra). Tak że ja ze swojej strony mogę polecić żel antybakteryjny z Ziaji Med.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: krem na trądzik

właśnie słyszałam o tym kremie z barwy ostatnio i mam zamiar go kupić- ostatnio niestety nie było go już w drogerii w której zwykle robię zakupy,była za to maseczka z tej samej serii(siarkowa moc) i jestem nią zachwycona:) dwie saszetki kosztowały jakoś 3,70zł a naprawdę na dość długo zmatowiły mi skórę co jest fenomenem w moim przypadku,w dodatku skóra jest potem bardzo miła a i zapach maseczki przyjemny:)

Re: krem na trądzik

Ja jestem dopiero w poszukiwaniach dobrych kosmetyków do mojej cery. Byłam u p. dermatolog która w ogóle tylko \'rzuciła okiem\' na moje czoło i stwierdziła \'lekki trądzik\'. Nie zapytała czy ktoś w rodzinie miał problemy z cerą, jak się odżywiam, po prostu nic co prowadziłoby do tego, by leczyć przyczyny a nie objawy. Wizyta trwała z 5 minut pani dermatolog przepisała mi żel Duac który miałam stosować na noc. Oczywiście nie zakupiłam go ponieważ na pewnym forum naczytałam się, iż dziewczyny po zastosowaniu go czuły pieczenie a jedna nawet napisała, że miała tak twarz czerwoną, że wyglądała jakby wyszła z pożaru.

Jedna z was wyżej napisała, że używa produktu Ziaja Med. Ja osobiście nie polecam. Po wizycie u dermatologa chciałam myć twarz produktem do mojej cery i zawiodłam się na Ziaji ponieważ wyprysków zrobiło się więcej i cera zrobiła się tłusta czego nigdy wcześniej nie miałam.

W ogóle problem z trądzikiem wyszedł mi na stare lata, wcześniej nigdy nie miałam takiego problemu nawet w wieku dojrzewania, dlatego dalej szukam jakiś żeli, kremów by jakoś to zwalczyć. Tragedii nie ma, ale czoło to masakra...
I oczywiście mam problem z dobraniem kosmetyków kolorowych do tego typu cery...

Re: krem na trądzik

Do tego typu cery polecane są kosmetyki mineralne. Podkłady mineralne nie zatykają tak porów i są na pewno zdrowsze dla skóry. Krem wypróbuje a jesli chodzi o żele polecam Neutrogene do cery wrażliwej lub Dermacos. Są to bardzo delikatne produkty bez alkoholu. Błedęm jest używanie kosmetyków na bazie alkoholu jesli ma sie skóre trądzikową. Alkohol wysusza a to sprawia jeszcze wieksza produkcje sebum. Efektem są "niespodzianki" na twarzy. Jeśli chodzi o zmatowienie ale tez nawilzenie skóry warto wypróbowac krem firmy Pharmaceris ostatnio go testuje i jestem zadowolona:)

Re: krem na trądzik

Ja pisałam o Ziaji i mi np tak bardzo ni wysuszał skóry jak Nivea, był bardzo delikatny, nie zwalczył wyprysków pojawiających się przed okresem ale pojawiały się mniejsze i nie takie bolące jak przed stosowaniem. Teraz mam też Ziaje ale Nuno i jest podobna ale ma ładny zapach i może ciut mniej się pojawia pryszczy ale za krótko je stosuje żeby stwierdzić że tak jest na pewno.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: krem na trądzik

A wiem która:) zapach naprawde przyjemny i zel ogolnie bardzo delikatny. Cena tez zachecająca

Re: krem na trądzik

Czy ten żel Dermacos można dostać w jakiejś drogerii czy raczej tylko w aptece?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: