krem na trądzik

  • 2011-02-11, o 18:28
  • 77
  • 34 778
  • 47
  • 58

Re: krem na trądzik

Witam wszystkie dziewczyny teraz mogę tylko potwierdzić, że krem jest rewelacyjny, ponieważ zużyłam już jakiś czas temu zresztą całe opakowanie i muszę przyznać, że od skończenia opakowania nie mam problemów z cerą; zero "niespodzianek i kolegów" na twarzy. Ja przy stosowaniu tego kremu jadłam jogurty prawie codziennie do tego mleko i cera naprawdę się poprawiła, teraz już nie kupuje podkładu mocno kryjącego, tylko matujący, a ostatnio nawet to było za dużo więc kupiła krem nawilżający z lekkim podkładem idealny na lato. Moja cera dziś nie wymaga ciężkich kosmetyków, które zakryją wszystkie niedoskonałości. Także polecam każdej, tym bardziej, że cena nie jest duża. pozdrawiam Was

Re: krem na trądzik

Chyba się skuszę na ten krem i wypróbuję. Ja przestałam pić mleko bo jakoś zauważyłam, że po spożyciu go mam więcej wyprysków. Gdy ma się tendencję do trądziku najlepiej spożywać produkty fermentowane typu jogurt naturalny kefir czy maślanka oraz produkty o niskim poziomie glikemicznym
Tylko czasami bywa męczące ciągłe poszukiwanie dobrego specyfiku który w końcu zwalczyłby problem z wypryskami. Kupuję krem, żel czy tonik po jakimś czasie skóra się przyzwyczaja i trzeba kupować coś innego i tak w kółko ehh... za co zostałam pokarana trądzikiem młodzieńczym w wieku prawie 22 lat

tą Siarkową Moc można dostać normalnie w drogerii czy też w aptekach? Jaka jest mniej więcej jego cena?

Re: krem na trądzik

Żel Dermacos mozna kupic w aptece kosztuje około 17 zł. Ma takie drobinki w sobie ktore pomagaja w oczyszczaniu skóry. A siarkowa moc kosztuje okolo 15 zł. Dostepny w aptece chociaz produkty z tej linii widzialam rowniez w drogeriach

Re: krem na trądzik

Krem stosuje się na dzień czy na noc? Można później użyć na niego podkład?

Re: krem na trądzik

krem stosuje sie na dzień:) podkład mozna nałozyc jak najbardziej

Re: krem na trądzik

ja stosowałam krem na noc skóra była zmatowiona na cały dzień, rano mogłam cerę przemyć tonikiem i nałożyć podkład; a kupić go można w drogerii Rossmann - jest bardzo popularna i prawie wszędzie dostępna

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem na trądzik

Stosowałam rescue żel, którego główne zastosowania to:
* skóra sucha, łuszcząca się i szczególnie wrażliwa na czynniki zewnętrzne,
* alergiczne zmiany, podrażnienia i uszkodzenia skóry (zadrapania, otarcia, siniaki, zajady, rany spowodowane ugryzieniami owadów),
* trądzik młodzieńczy
Do nabycia za 31,5zł przez internet

Re: krem na trądzik

Dziewczyny a jaki krem nawilzajacy polecilybyscie dla cery tlustej naczynkowej? (raczej jakis z apteki) Skora jest tlusta -ale za akzdym razem nawet podczas mycia twarzy -skora robi sie mega czerwona -nawet podczas wsmarowywania kremu ? Co na to poradzicie?(do mycia uzywny jest olej)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: krem na trądzik

Dziewczyny a jaki krem nawilzajacy polecilybyscie dla cery tlustej naczynkowej? (raczej jakis z apteki) Skora jest tlusta -ale za akzdym razem nawet podczas mycia twarzy -skora robi sie mega czerwona -nawet podczas wsmarowywania kremu ? Co na to poradzicie?(do mycia uzywny jest olej)

AiszkaArabskiSwiat

Ja od niedawna używam kremu nawilżającego do cery naczynkowej Flos-lek. Krem zostawia tłusty film, po jego użyciu świecę się, dlatego używam go na noc. Trochę bałam się, że mnie wysypie ale nic się nie pojawia... skóra wygląda zdrowiej, jest nawilżona. Co do zmniejszenia widoczności naczynek to nic nie zaobserwowałam, ale zbyt krótko go stosuję. Poczekam i zobaczę Może przy okazji jakaś wada tego kremu się ujawni

Re: krem na trądzik

Osobiście wielkich problemów z trądzikiem nigdy nie miałam czasem parę wyskoczy przed @ , ale moją zmorą są zaskórniki Ale od kiedy stosuje Bioderme Sebium Pore Refiner ten problem nie spędza mi tak bardzo snu z powiek. Wiem ,że pewnie nigdy całkowicie się ich nie pozbędę ale dzięki temu produktowi "czarne brzydale" są mniej widoczni. Krem trochę potrafi wysuszyć dlatego stosuje go tylko na nos i odrobinę na czoło i śmiem twierdzić, że od kiedy go stosuje zaskórników jest coraz mniej. Siarkową moc też znam, kiedyś stosowałam i byłam bardzo zadowolona. Innym kremem o podobnym działaniu jest Perfecta No Problem, Antytrądzikowy krem matujący fajnie matuję i nie zapycha. Gorąco polecam stosowanie domowych maseczek aspirynowych (3-4 tabletki aspiryny Bayer zalewamy łyżką wody i rozkruszamy dodajemy łyżkę jogurtu naturalnego i na twarz na 20 min; można użyć polopiryny S, wtedy dajemy 5 tabletek), po maseczce skóra twarzy gładziutka jak pupka niemowlaka Czytałam także o aspirynowych tonikach( 100 ml wody destylowanej(ewentualnie mineralnej lub przegotowanej) do tego 20 tab. aspiryny, dodatkowo można dodać dla nawilżenia 5-10 ml gliceryny). Przechowywać w lodówce , w szklanej(najlepiej ciemnej) butelce.. Jak wykończę mój ukochany tonik z Soray pewnie się na niego skuszę:) Przy większych problemach z trądzikiem radzę udać się do dermatologa, który może przepisać nam RetinA, tania rzecz a potrafi działać cuda!!Mój brat paę miesięcy temu borykał się z uporczywym trądzikiem,wydał kupę kasy na różne przeciwtrądzikowe żele i kremy i dopiero RetinA pomógł mu raz na zawsze.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: