krem na trądzik

  • 2011-02-11, o 18:28
  • 77
  • 34 849
  • 47
  • 58

Re: krem na trądzik

na pewno spróbuję! bo z tego co tu czytam to naprawdę fajnie musi działać !

Re: krem na trądzik

na pewno spróbuję! bo z tego co tu czytam to naprawdę fajnie musi działać !

KamiluŚkaa

Spróbuj, myślę że warto. Koszt niewielki a efekt lepszy niż po zastosowaniu niejednej maseczki z górnej półki. Dodatkowo mogę również Ci polecić kapsułki żelowe Dermogal A+E . Stosuje je prosto na twarz(skóra po nich robi się mięciutak,elastyczna,przyśpiesza gojenie krostek; stosuje je raz w tygodniu żeby nie przesadzić:) ) dodaje do mieszanki do OCM , a także do wcierki na włosy razem z olejkiem rycynowym.Dodatkowo kosztują niewiele, coś koło 10-11 zł w aptece.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: krem na trądzik

pewnie jutro będąc w aptece je zakupię

Re: krem na trądzik

Poszukaj wśród kosmetyków naturalnych, bo akurat tutaj efekty rzeczywiście są widoczne. Wprawdzie to było jakiś czas temu, ale z pomocą kosmetyków naturalnych uzyskałam więcej niż po wizytach u kosmetyczki. Śmieszne, ale prawdziwe

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem na trądzik

Mysle ze w ciagu dwoch lat juz znalazla

Re: krem na trądzik

z tradzikiem mecze sie od lat, leki, kosmetyczki, naturalne specyfiki, i nic, tradzik nadal jest, choc juz tak do tego nie przywiazuje uwagi, jedyne co troche pomoglo, to zmiana diety, brak slodyczy, fast foodow, gazowanych napoi i ostrych rzeczy, wiadomo ze raz na jakis czas to nie szkodzi, ale zdecydowanie skora jest mniej podrazniona:)

Re: krem na trądzik

z tradzikiem mecze sie od lat, leki, kosmetyczki, naturalne specyfiki, i nic, tradzik nadal jest, choc juz tak do tego nie przywiazuje uwagi, jedyne co troche pomoglo, to zmiana diety, brak slodyczy, fast foodow, gazowanych napoi i ostrych rzeczy, wiadomo ze raz na jakis czas to nie szkodzi, ale zdecydowanie skora jest mniej podrazniona:)

rosiehw

Moja mama zawsze mówiła, że z trądzika trzeba po prostu wyrosnąć i niestety są przypadki, kiedy się nic nie da zrobić i żadne clerasile nie pomogą... W moim przypadku miała rację.

Re: krem na trądzik

nawet izotretynina mi nie pomogla, ale niestety nie jest to juz tradzik mlodzienczy:( staram sie popratu o nim nie myslec, nie patrzec i udawac ze go nie ma, moze psychicznie zmniejsze obajwy:)

Re: krem na trądzik

Najlepszy krem na trądzik jest firmy bella. Najbardziej lubię matujący i odświeżający

Re: krem na trądzik

czy ja wiem czy istnieje aż taki dobry krem na trądzik

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: