krem na trądzik

  • 2011-02-11, o 18:28
  • 77
  • 34 844
  • 47
  • 58

Re: krem na trądzik

nie znam

tołpa, iwostin

jeszcze nie znalazlam idealnego

Re: krem na trądzik

Najlepiej iść do kosmetologa i zapytać o kosmetyki gabinetowe do pielęgnacji skór trądzikowych i łojotokowych. Mają one o wiele bogatsze składy niż te drogeryjne i wbrew pozorom nie są drogie (w 100zł na pewno się zmieścisz). Poczytaj też o Nonacne (np. usunięto reklamę). Ponoć całkiem fajnie działają. Ja nie stosowałam ich na sobie, więc się nie wypowiem. 

Re: krem na trądzik

W pierwszej kolejności radziłabym udać się najpierw do dermatologa niż kosmetyczki, tak aby lekarz doradził jaki typ kuracji będzie dla nas najlepszy oraz jakich ksometyków należy używać aby sobie pomóc, nie jak często ma to meijsce- dodatkowo zaszodzić w skutek niewiedzy.

Re: krem na trądzik

Dziewczyny czy stosowałyście moze Sevolium na twarz? Jak wrażenia? Warto jest się na to szarpnąć? 

Re: krem na trądzik

Sevolium jest świetne.

Kupilam to serum zachęcona opiniami w sieci.. I jest tak jak pisały inne dziewczyny.Nie zawiodłam się. Po użyciu serum coraz mniej krostek na twarzy.!!  z dnia na dzień było coraz lepiejj.  Miałam okres jak odstawiłam ale skóra mi się wtedy znacznie pogorszyła. Tak wiec ponownie do niego wróciłam :) 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem na trądzik

Tormentiol pomagał mi przez parę lat:-)

Re: krem na trądzik

Nie znoszę tormentiolu. Stosowałam kilka razy na pryszcze. Mialo wysuszać ale nic to nie robiło. Tylko paciało mi twarz i śmierdziało. Już nie wspomnę nawet o tym jak wyglądał pościel jak użyłam tormentiolu i poszłam spać......Brrrr.... Okropnie. Zdecydowałam się kupić to Sevolium. Jak będą efekty to postaram się napisać ponieważ wiążę z tym duże nadzieje. 

Re: krem na trądzik

Nie znoszę tormentiolu. Stosowałam kilka razy na pryszcze. Mialo wysuszać ale nic to nie robiło. Tylko paciało mi twarz i śmierdziało. Już nie wspomnę nawet o tym jak wyglądał pościel jak użyłam tormentiolu i poszłam spać......Brrrr.... Okropnie. Zdecydowałam się kupić to Sevolium. Jak będą efekty to postaram się napisać ponieważ wiążę z tym duże nadzieje. 

2017-01-25 10:04:03 autor linka

 

Mi tormentiol zawsze pomagał i według mnie pachniał..
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: