Żółte paznokcie - co jest nie tak??

  • 2012-02-28, o 12:28
  • 83
  • 49 419
  • 54
  • 65

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Ja raczej dla bezpieczeństwa zawsze używam bazy, ale aktualnie mam ten problem u stóp. Może baza nie wytrzymała presji hehe Teraz zastanawiam się jak to zlikwidowac :/

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Baza pod lakier jest bardzo dobrym wyjściem ale żółte paznokcie mogą robić się również od różnych detergentów bądż palenia papierosów. Ale to już chyba u bardziej ekstremalnych palaczy.
Sok z cytryny jest bardzo dobry do łamliwych paznokci i ogólnie dobrze działa na paznokcie:)

Rehabilitacja Kraków - Twoje Centrum Rehabilitacji

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

To napewno sprawka malowania paznokci, ale wydaję mi się ze nie tylko być może przyjmujesz do swojego organizmu za mało witaminek, wiec aby zadbać o pazurki radzę zajadać wiecej warzyw i owoców lub pić soki owocowo-warzywne

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Według mnie to też sprawka lakierów - jakiś czas temu też tak miałam po malowaniu pazurów na kolor ciemny turkusowy :/ Ostatnio jednak używam bazę i jest ok.

Inwestując w lokaty bankowe nie ponosisz ryzyka.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Nie miałam nigdy takich problemów, ale ja zawsze bardzo dbałam o paznokcie, przynajmniej od jakiegoś czasu. Stosuję same dobre kosmetyki, odżywkę do paznokci, i tak jakoś paznokcie cały czas utrzymane są w porządnym stanie!

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Też co jakiś czas mam z tym problem - szczególnie jak nie robię przerw między zmianą lakieru, ale dobrze pomaga moczenie paznokci w podgrzanej oliwie z sokiem z cytryny - cytryny odbarwia płytkę paznokcia

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Mnie pomogła odżywka Eveline do rozjaśniania paznokci. Przez kilkanaście dni nanosisz ją na paznokcie do uzyskania pożądanego efektu. Ja jestem zadowolona także mogę polecić z czystym sercem. No i nie jest droga, płaciłam ok. 10 zł.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Danka - jak długo korzystałaś? Uważaj żeby nie przesadzić. Dziewczyny na blogach piszą że problemy zaczynają się przy trzecim flakonie. Paznokcie przestają wyglądać tak korzystnie, jak kiedyś.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Tak samo jak z każdą inną rzeczą z odżywkami trzeba rozsądnie - wiadomo, że jeśli używamy jakiejś odżywki zbyt intensywnie to po jakimś czasie jej nadmiar zaczyna szkodzić

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Najlepiej używac odżywki (szczególnie jeżeli jest dobra, lecz działa agresywnie na naskórek) naprzemiennie z inną. Wracac do niej jeśli nam służy, ale robic przerwy. Z własnych obserwacji wiem, że to najlepszy sposób

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: