Żółte paznokcie - co jest nie tak??

  • 2012-02-28, o 12:28
  • 83
  • 49 350
  • 54
  • 65

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Jeśli palisz to przestań. Ogranicz kawę. I najlepiej zrobić sobie badania.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Palenie to też częsty powód, ale o kawie wpływającej na paznokcie nie słyszałam

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Oj pomyliłem się. Zęby mogą się przebarwiać od kawy.
Faus Pax.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Podobno jeśli stosuje się lakier do paznokci w kolorze granatowym czy czerwonym to po zmyciu paznokcie są żółte. Nie wiem czy to prawda.

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Tak to prawda. Ciemne kolory szczególnie odbarwiają płytkę. Należy zawsze stosowac bazę/odżywkę pod spód. Warto bo zwykle schnie w kilka sekund.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Mi paznokcie odbarwia prawie każdy lakier! To jest takie denerwujące, bo wtedy nie mogę chodzić z naturalnymi, bez pomalowania i robi się jeszcze gorzej

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Iwona, a stosujesz podkłady, odżywki pod kolorowe lakiery. Warto zainwestowac, może byc nawet jakikolwiek bezbarwny lakier za grosze, ale taki który pozostawi Ci na płytce paznokcia szklistą warstwę. Taki trik zapobiega wżeraniu się pigmentu z kolorowych lakierów w naskórek Nie jesteś sama, moja mama też ma ten problem.
Odbarwic płytkę możesz poprzez regularne i cierpliwe nacieranie jej sokiem z cytryny lub specjalnymi odżywkami wybielającymi.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Niestety mi właśnie w ten sposób lakiery "farbują" paznokcie... ;/

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Pomimo stosowania podkładu ? Więc może to problem paznokci, może wizyta u dermatologa lub po prostu błędne koło raz zastosowany lakier bez odżywki odbarwił płytkę a później mimo jej stosowania nie widzisz zmiany w kolorze ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Ja zawsze na początku nakładam bezbarwną odżywkę, a potem lakier i do tej pory pomimo intensywnego malowania, nie mam przebarwień ani innych problemów.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: