Żółte paznokcie - co jest nie tak??

  • 2012-02-28, o 12:28
  • 83
  • 49 415
  • 54
  • 65

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

mialam kiedyz żółte jak ługo nie zmywałam lakieru i malowałam je kolejny raz nie dadząc im odpocząc

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Dlatego właśnie najlepiej kłaść pod lakier jakaś bazę lub odżywkę ;)

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

własnsie, trzeba dać odpocząć troche paznokciom od lakieru! spróbuj tez skrzypu polnego on ponoć wpływa dobrze na płytke paznakci

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Ja tak miałam często od pomarańczowych lakierów. Ale wystarczy wymoczyć dłonie w wodzie z dodatkiem soku z cytryny. Naprawdę efekt jest rewelacyjny.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Pod ciemniejsdze lakiery dobrze jest nakładać klakier bazowy czy warstwę odżywki, żeby zabezpieczyła płytkę przed zabarwieniem.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Ja tak miałam często od pomarańczowych lakierów. Ale wystarczy wymoczyć dłonie w wodzie z dodatkiem soku z cytryny. Naprawdę efekt jest rewelacyjny.

2015-08-27 16:29:10 autor

 

A to ciekawe. A trzeba często tak moczyć, czy po jednym takim zabiegu jest już wszystko OK?

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Mi pomógł już jeden "zabieg", ale moja mama, która miała mocniejsze przebarwienia musiała to zrobić dwa, trzy razy.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Ja tak miałam często od pomarańczowych lakierów. Ale wystarczy wymoczyć dłonie w wodzie z dodatkiem soku z cytryny. Naprawdę efekt jest rewelacyjny.

2015-08-27 16:29:10 autor

Dobrze wiedzieć, wypróbuję :)

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

podobno pasta wybielająca do zębów świetnie rozjaśnia paznokcie

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

pierwsze słysze ale bym nie ryzykowała

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: