Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 070
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

Ja stosowałam paski wybielające Blend-a-Med Whitestrips i po 3-4 dniach zauważyłam pierwsze efekty, które dość długo się utrzymują. Oczywiście o śnieżnobiałych zębach mogę tylko pomarzyć, bo niestety z natury mam żółtawy odcień zębów ;( Poza tym używałam pasty i płynu do płukania ust Denivit. Efekty były, ale nie aż tak zauważalne jak w przypadku pasków wybielających. Z metod niekonwencjonalnych to zamierzam spróbować wybielania zębów telefonem Ściągnęłam odpowiednią aplikację emitującą elektromagnetyczne sygnały i zobaczymy... xD

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Wybielanie zębów

hmm.. ciekawe to wybielania zębów telefonem daj znać jak poszło

Re: Wybielanie zębów

Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, ale myję tylko zęby tą samą pastą - ajoną. W zasadzie nie piję w ogóle kawy i nie palę papierosów, a zęby mam białe. Nigdy nie korzystałam z żadnego wybielania. Tylko się cieszyć

Re: Wybielanie zębów

moje tylko gdzie, nie gdzie przybierają lekko żółtawy/beżowy kolor, ale moja dentystka powiedziała że to kwestia czasu kiedy znów staną się biała

Re: Wybielanie zębów

Na dwóch zębach widzę nieco żółci, a pozostałe wyglądają super.
Czy w przypadku którejkolwiek z was, wybielanie dało trwały efekt?

Re: Wybielanie zębów

także dołączam się do tego pytania

Re: Wybielanie zębów

Pytam dlatego, że osoby znane mi na żywo raczej nie potwierdzają trwałości, szczególnie przy starych przyzwyczajeniach. I w zasadzie znam trzy różne osoby, które próbowały innych metod...

Re: Wybielanie zębów

ja wybielałam zęby z 5 lat temu i efekt zauważalny w dalszym ciągu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

w jaki sposób wybielałaś zęby ?

Re: Wybielanie zębów

metodą nakładkową kiedyś chyba był o tym filmik albo wpis - już nie pamiętam ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: