Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 054
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

U mnie Biała perła nieznacznie wybieliła zęby używałam około 2 tygodni. Przestałam ponieważ przez ten środek nabawiłam się takiego białego nalotu na języku i pozbyłam się go dopiero po 1,5 tygodnia (stosowałam Aphtin i Lacidar). Nie polecam jeśli ktoś ma ubytki (nawet małe) bo powoduje to ból. Po części dzięki temu dowiedziałam się że pora odwiedzić dentyste:) chociaż że i tak planowałam iść ale już po wybielaniu. Może za jakiś czas pokuszę się żeby jeszcze raz spróbować ale narazie sobie daruję.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wybielanie zębów

Jeśli nakładałaś na pół godziny dziennie przez 2 tyg to się nie dziwię że efektów nie było,ja nakładam aplikatory na całą noc,czyli ok 8 godzin,jeśli odpowiednio nałoży się żel na aplikatory to nie powinno nic stamtąd wypłynąć.Trochę potrzeba wprawy. Przed każdym wybielaniem (jeśli ktoś ma zepsute )należy pierw zęby zrobić.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Wybielanie zębów

BTW co do wybielania zębów - koszt około 400-500 zł jeśli chcecie zrobic to u profesjonalnych dentystów , ale teraz rynek zrewolucjonizowała firma, która zajmuje się fotodepilacja - Nomasvello - wprowadzili na rynek usługi wybielania zębów i ominęli pare kruczków prawnych - mianowicie - wybielanie moga robić kosmetyczki - wyprodukowali własną pastę różniącą się składem chemicznym. Koszt o połowe niższy około 200-300 zł. Polecam!

Jakie 400-500zł??to jacy ci profesjonaliści muszą być badziewni?
Dobry dentysta za wybielanie u mnie w mieście bierze 1000-1500,zabieg trwa 30min.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Wybielanie zębów

Są różne metody wybielania:) Może metody laserowe kosztują 1000-1500zł. Moja mama miała specjalne nakładki na zęby i żel. I zapłaciła za to chyba 700zł a efekt był długotrwały. I pamiętaj, że nie zawsze drożej znaczy lepiej;]

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wybielanie zębów

Jeśli nakładałaś na pół godziny dziennie przez 2 tyg to się nie dziwię że efektów nie było,ja nakładam aplikatory na całą noc,czyli ok 8 godzin,jeśli odpowiednio nałoży się żel na aplikatory to nie powinno nic stamtąd wypłynąć.Trochę potrzeba wprawy. Przed każdym wybielaniem (jeśli ktoś ma zepsute )należy pierw zęby zrobić.

czaswrocicnaziemie

Zakładałam 3 x dziennie po pół godziny i żel nie wydostawał się bo nie czułam jego smaku, zakładałam wg instrukcji. Regularnie chodzę do dentysty, wybielić chciałam najpierw ze względu na zmianę plomby w 1. Więc lepiej wybielić a póżniej zmienić bo plomba nie zmieni koloru na jaśniejszy a o tym że mam jakiś ubytek nie wiedziałam bo był bardzo mały. Miałam się katować jeszcze dłużej i nabawić się jeszcze gorszych problemów? Nie osądzaj jeśli nie wiesz. Na jednych działa na innych nie, takie jest moje zdanie. Poza tym nie mam zamiaru świecić gumą (sylikonem czy co to tam jest) na zębach w nocy przed mężem trochę to aseksowne

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

katy24-24 - przeczytałam artykuł o płukaniu olejem i jestem strasznie ciekawa efektów, Ty już jesteś po tej kuracji? Bo pisałaś, że się napaliłaś . Ciekawa jestem czy faktycznie produkt, który mamy w kuchni cały czas pod ręką, może mieć takie prozdrowotne właściwości, jak tam opisują, oczywiście o ile się go stosownie używa. Czekam na Twoje wrażenia .

Odnośnie tego, że kosmetyczki mogą wybielać zęby, to jestem zdziwiona, bo nie miałam pojęcia, ale w sumie z drugiej strony, to można traktować wybielanie jak zabieg kosmetyczny, więc tu by się zgadzało, że nie tylko dentyści mogą to robić.

Słyszałam wcześniej o Białej Perle, ale moja kumpela miała nadwrażliwość po tym, chociaż się przemogła, przetrwała, zęby ma białe, ale może ktoś stosował iBright - to też są nakładki + żel, więc taki sam sposób, a może da się tej nadwrażliwości uniknąć?

Re: Wybielanie zębów

katy24-24 - przeczytałam artykuł o płukaniu olejem i jestem strasznie ciekawa efektów, Ty już jesteś po tej kuracji? Bo pisałaś, że się napaliłaś . Ciekawa jestem czy faktycznie produkt, który mamy w kuchni cały czas pod ręką, może mieć takie prozdrowotne właściwości, jak tam opisują, oczywiście o ile się go stosownie używa. Czekam na Twoje wrażenia .

Odnośnie tego, że kosmetyczki mogą wybielać zęby, to jestem zdziwiona, bo nie miałam pojęcia, ale w sumie z drugiej strony, to można traktować wybielanie jak zabieg kosmetyczny, więc tu by się zgadzało, że nie tylko dentyści mogą to robić.

Słyszałam wcześniej o Białej Perle, ale moja kumpela miała nadwrażliwość po tym, chociaż się przemogła, przetrwała, zęby ma białe, ale może ktoś stosował iBright - to też są nakładki + żel, więc taki sam sposób, a może da się tej nadwrażliwości uniknąć?

Niespodziewana

Niespodziewana:) tutaj sie rozpisałam o moich wrazeniach,a nie chcialabym sie powtarzać. .dodam tylko ,ze caly czas stosuje tę metodę 2 razy dziennie(i bede stosowac ,bo to na prawde działa).....troche tez Aiszka tez cos od siebie dodała..takze jest co czytac,bo duzo tego...podaje linka:
najlepszy-spsosob-produkt-na-problemy-z-dziaslami-t691.html

Re: Wybielanie zębów

katy24-24 - przeczytałam artykuł o płukaniu olejem i jestem strasznie ciekawa efektów, Ty już jesteś po tej kuracji? Bo pisałaś, że się napaliłaś . Ciekawa jestem czy faktycznie produkt, który mamy w kuchni cały czas pod ręką, może mieć takie prozdrowotne właściwości, jak tam opisują, oczywiście o ile się go stosownie używa. Czekam na Twoje wrażenia .

Odnośnie tego, że kosmetyczki mogą wybielać zęby, to jestem zdziwiona, bo nie miałam pojęcia, ale w sumie z drugiej strony, to można traktować wybielanie jak zabieg kosmetyczny, więc tu by się zgadzało, że nie tylko dentyści mogą to robić.

Słyszałam wcześniej o Białej Perle, ale moja kumpela miała nadwrażliwość po tym, chociaż się przemogła, przetrwała, zęby ma białe, ale może ktoś stosował iBright - to też są nakładki + żel, więc taki sam sposób, a może da się tej nadwrażliwości uniknąć?

Niespodziewana

Niespodziewana:) tutaj sie rozpisałam o moich wrazeniach,a nie chcialabym sie powtarzać. .dodam tylko ,ze caly czas stosuje tę metodę 2 razy dziennie(i bede stosowac ,bo to na prawde działa).....troche tez Aiszka tez cos od siebie dodała..takze jest co czytac,bo duzo tego...podaje linka:
najlepszy-spsosob-produkt-na-problemy-z-dziaslami-t691.html

Wielkie wielkie dzięki, katy24-24 !!! Przeczytałam Twoją relację i muszę przyznać, że faktycznie trochę dziwnie brzmi ssanie oleju, ale kurczę, korzyści kuszą, a do stracenia nie ma nic, więc się skuszę . Jeszcze raz dzięki!

Re: Wybielanie zębów

chętnie skorzystam z Waszych rad, bo zastanawiałem się nad paskami blend-a-med, ale teraz wiem, że warto spróbować

Tekst piosenki, lyrics

Re: Wybielanie zębów

U mnie domowe metody na wybielanie zębów się nie sprawdziły, próbowałam węgla w tabletkach (nie do łykania oczywiście, tylko nanosiłam go na szczoteczkę i szorowałam zęby) i sody oczyszczonej. Takie sposoby może usuną trochę nalotu, ale nie przebarwienia. Świetnie zadziałała natomiast Biała Perła System. Kosztowała ok. 60zł ale to i tak taniej niż wybielanie u dentysty. Fakt, jak wybiela zęby ten produkt jest niewątpliwą zaletą, ale ma też parę wad - niesamowicie bolały mnie po nim dziąsła i zęby, przez kilka dni były nadwrażliwe, na szczęście to minęło. Aplikatorów także nie da się całkowicie dopasować do zębów. Ale mi te wszystkie wady zrekompensował efekt

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: