Wybielanie zębów

• 2010-09-12, o 15:28
  • 230
  • 71 694
  • 37
  • 101

Wybielanie zębów

Masz sprawdzone sposoby na domowe wybielanie ząbków? jeśli tak - proszę podziel się z nami na pewno z wielką chęcią wypróbuje większość z nas

Re: Wybielanie zębów

Nie jest to może typowo "domowy" sposób, ale kupuję paski wybielające na zęby. Można je dostać np. w aptekach lub w drogeriach sieci Natura. Sa bardzo proste w użyciu i a po dłuższym stosowaniu widać efekty:) Polecam:)

hmm też chce jakieś paski wypróbowac ale nie wiem jakie? może coś polecisz?
A tak to zauważyłam ze im mniej wywielające sa pasty tym lepiej na mnie działają. Zębów pięknych nie mam (niestety dostałam takie w genach) i cudów sie nie spodziewam.
Sposobów nie mam. Choć hmm nie wiem czy to sposób ale jak jem czerwone porzeczki to potem przez dłuższy czas mam bielutkie zeby. Wiem że to głupie ale tak mam. Nie wiem może mają jakies substancje może nie ale tak na mnie to działa

Ja miałam whitestrips z blend-a-med. Kupiłam je w Naturze a potem w Rossmanie, jednak w Naturze, były 10 zl tańsze niż w Rossmanie. Kosztowały 39,99.
Kurację co parę miesięcy trzeba ponawiac, ale efekty są. Co prawda moja koleżanka, która też ich używała skarżyła się na ból zębów podczas stosowania, ale ona ma baaardzo wrażliwe zęby.. Może cos o nich piszą gdzieś na innych forach, poszukajcie..
Ale ja polecam opłaca sie:) I co do tego bólu jeszcze - to czułam, że coś się dzieje z zębami, jednak nie określiłabym tego jako bólu.. Nie jest to może super przyjemne uczucie, ale da się wytrzymać..:)

witam, niestety moje zeby sa zolte a niestac mnie na wybielanie u stomatologa. Chcialam zastosowac paski ale boje sie ze zrobie cos zle badz poprostu..zabki nie wybiela sie rownomiernie, beda troche bielsze a kawalek dalej zolte jak byly itd. Poza tym moje zeby byly wielokrotnie leczone, mam wypelnienia itd.. i to pewnie pozostanie w kolozre jaki mam teraz? i jak bardzo wybielaja sie zeby po 1 opakowaniu?

Mi wybieliły się równomiernie. W opakowaniu jest bardzo db napisana instrukcja użycia, więc nie powinnaś mieć problemu. Po 1 opakowaniu u mnie zmiana koloru była zauważalna. Co do wypełnień to nie wiem.

a jak to jest z efektem wybielania przy paskach? czy po kazdorazowym zastosowaniu jest juz widoczny i w kazdej chwili moge stwierdzic ze cel zamierzony zostal osiagniety moje zeby sa juz wystarczajaco biale i przestaje uzywac ich np po 4 dniu.. czy tez wybiela sie przez te 7 dni i tak naprawde z poczatku efektow nie ma a dopiero na koniec bede miala lsniacy usmiech? chodzi mi o to czy moge kontrolowac to do jakiego stopnia wybielam zabki?

U każdego takie paski sprawdzają się inaczej. jeśli jednak po krótkim stosowaniu stwierdzisz, że zauważalny efekt jest zadowalający - myślę, że nie ma przeciwwskazań do zakończenia kuracji

Ja też stosowalam blend-a-med i bialą perłę wcale mi nie pomogly moja dentystka powiedziala mi ,że efekt u mnie nie bedzie aż tak spektakularny bo przyrównala mi poziomy bieli zebow do moich i mam przedostatni odcien od najjasniejszego wiec moze tez dlatego nie widzialam rezultatu ,ale ja mam swira na punkcie zebow i chcialabym miec bielsze ale chyba mi się to juz nie uda:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

U mnie ani pasty ani te paski nie działają. A jeszcze nie używałam tej ciemnej pasty. Chyba z glinki.

Ja osobiście polecam SENSODYNE delikatnie wybielajacą (moim zdaniem leprza niż wybielajaca).
Jak dla mnie jest super,a dotego zastosować warto jeszcze nitki dentystyczne.
Efekt widoczny po kilku dniach