Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 104 937
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

metodą nakładkową kiedyś chyba był o tym filmik albo wpis - już nie pamiętam ;p

ladymakeup

Metoda nakładkowa to też są takie żele do samodzielnego stosowania typu iBright, Biała Perła, Opalescence, prawda? Czyli można sobie w domciu zęby wybielić, jakby nie trzeba biegać po dentystach. Ktoś przetestował? Bo jednak to, że w zaciszu domowym można sobie takie zabiegi zapodawać, to jest dla mnie plus .

Re: Wybielanie zębów

Jeszcze raz - wybielanie raz na 6 miesięcy, a przy jakim koszcie?

raniec

coś w granicach 400 zł, ale ją na to stać

Re: Wybielanie zębów

Białą Perłę stosowałam dwa razy, za pierwszym razem efekt był trochę lepszy,ale ogólnie polecam bo wg mnie bardzo dobry produkt w przystępnej cenie.Co do pasków wybielających to stosowałam BLEND-A-MED i byłam średnio zadowolona z efektów jakie dały. Dużo gorsze wybielenie niż po Perle. Ostatnio zakupiłam paski Crest i to był strzał w dziesiątkę:) 28 paseczków przez 14 dni i ząbki białe jak mleko:) Co prawda koszt większy niż BLEND-A-MED , ale efekt o wiele lepszy. . Dodatkowo używam pasty wybielającej elgydium , i mojej ulubionej szczoteczki Philips Sonicare Flexcare( może nie jest najtańsza, ale na pewno posłuży mi wiele lat, odkąd ja stosuję diametralnie poprawił się stan moich zębów.. jestem z niej MEGAAAA zadowolona i moje ząbki również).Hym co by tu jeszcze dodać... przed samym wybielaniem i zaraz po nim nie myłam zębów żeby nie podrażniać dziąseł, no i przez te 14 dni zrezygnowałam z kawy, czerwonego wina oraz innych rzeczy, które mogłyby barwić zęby. Kawkę lubię, piję zazwyczaj 1-2 dziennie i może to wyda się niektórym zabawne ale pijam ją przeważnie przez słomkę i powiem wam ,że nie zauważyłam żeby odbarwiła mi zęby.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wybielanie zębów

ja stosowałam paski wybielające z BLEND-A-MED i byłam z nich średnio zadowolona ale może spróbuję te!

Re: Wybielanie zębów

ja stosowałam paski wybielające z BLEND-A-MED i byłam z nich średnio zadowolona ale może spróbuję te!

KamiluŚkaa

Stosowałam różne wybielające: Blend-a-med 3D White, Colgate Max White One , Blanx, Signal White Now, wybielajacą z Sensodyne i parodontakx i najlepszy efekt uzyskałam dzięki Elgydium. Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam efekty. Po jej użyciu miałam wrażenie, że moje ząbki stały się gładziutkie jak przysłowiowa pupa niemowlaka Małe udziwnienie, o którym czasem z pośpiechu zapominam to jest to, że stosuje się ją na suchą szczoteczkę:P Ale działać działa, przynajmniej na moich zębach.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wybielanie zębów

nie słyszałam wcześniej o firmie Elgydium, pewnie poszperam coś na jej temat a pamiętasz może ile zapłaciłaś za ten wybielacz ?

Re: Wybielanie zębów

nie słyszałam wcześniej o firmie Elgydium, pewnie poszperam coś na jej temat a pamiętasz może ile zapłaciłaś za ten wybielacz ?

KamiluŚkaa

Elgydium to nie firma :)..ja tez uzywam od dlugieggooo czasu elgydium ale tej granatowej anti-plaque..bardzo dobra pasta ,która super oczyszcza zeby..
tak wyglada: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11423

Re: Wybielanie zębów

ojj.. moja pomyłka! jednak ja nie słyszałam o Elgydium.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

ojj.. moja pomyłka! jednak ja nie słyszałam o Elgydium.

KamiluŚkaa

byc moze dlatego,ze ciezko ja dostac.przynajmniej w moich aptekach..

Re: Wybielanie zębów

byłam dziś w aptece i pytałam właśnie o elgydium, a sprzedawczyni popatrzyła na mnie tylko dziwnym wzrokiem
muszę poszukać widocznie na allegro lub innych stronkach

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: