Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 079
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

Biel zębów uzyskana w ten sposób nigdy nie będzie trwała. Chyba że będą wam wstawione zęby z materiału, który się nie niszczy Dbajcie o swoje zęby i dietę to takich problemów mieć nie będziecie, zapewniam

Re: Wybielanie zębów

usuniecie spamu

Re: Wybielanie zębów

Hej Laski,
link do rankingu jest bardzo dobry, jednak nie uwzględnia wszystkich środków wybielających. Ja ponad rok temu będąc w Stanach na wakacjach spotkałam sie z paskami Sheer White, efekt wybielenia jest do tej pory. Osobiście codziennie piję kawę, ale nie miałam problemu, aby bardzo dobrze wybielić zęby. Paski zastosowałam w USA, ale wiem, że na allegro równiez je mozna dostać. Poza tym nie powodują nadwrażliwosci zębów jak w przypadku Crest Supreme.
A ktoś z Was się spotkał może z Sheerami w Polsce?

Narka

Re: Wybielanie zębów

Ranking rankingiem, ale spróbujcie znaleźć metodę wybielania, która przyniosła trwałe efekty, a nie takie na kilka tygodni. To dopiero wyzwanie, prawda? Zresztą takie rankingi nie są moim zdaniem obiektywne. Ktoś zawsze to sponsoruje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

Co do białej perły się zgadzam, że nic nie daje a nawet czasami może zaszkodzić. Mi wystarczy że myję zęby 3-4 razy dziennie pastą wybielającą i są białe (może nie hollywoodzka biel ) a jak tylko używam normalnej pasty to zaraz robi mi się dużo osadu na wewntrznej stronie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wybielanie zębów

Blend - a - med 3D White with Pearl - o tej piszecie czy jeszcze innej? Ja obecnie uzywam jej od okolo 2 tygodni, przedtem Blanx Med czarna i ogolnie jestem zadowolona z tym ze nie pale i nie pije czarnej herbaty, jedynie kawe z mlekiem.

Re: Wybielanie zębów

myśle, że im chodzi o paste biała perła się nazywa, widziałam ją kiedys , ale nie miałam. Ja tez używam blend a med, albo chyba to colgate max coś tam czerwone żywe opakowanie, ale również nie pale, tylko kawe piję

Re: Wybielanie zębów

Pisałyśmy o żelu biała perła z nakładkami. A paste używam jaką mam pod ręką oby była wybielająca.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wybielanie zębów

te pasy niby wybielające w ogóle nie działają...

moniae1987

Zależy jakie, ja używam blend\'amed i widzę różnice.

Re: Wybielanie zębów

Działa systematyczne mycie, niepalenie, rezygnacja z kawy - to wcale nie tak dużo. Zęby mam białe, a ani grosze nie wydałam nigdy na specjalne pasty wybielające, ani jakiekolwiek zabiegi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: