Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 063
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

Hehe... to że stać chyba nie wystarczy. Pewnie mnie również byłoby stać, ale po co?
Staram się wydawać swoje pieniądze rozsądnie - a wybielanie... no cóż... ograniczam kiepskie przyzwyczajenia, do tego 3x dziennie ajona i dobra szczoteczka, a efekt jest widoczny

Re: Wybielanie zębów

byłam dziś w aptece i pytałam właśnie o elgydium, a sprzedawczyni popatrzyła na mnie tylko dziwnym wzrokiem
muszę poszukać widocznie na allegro lub innych stronkach

KamiluŚkaa

Ja pierwszą dorwałam w jednej z aptek, kolejną kupiłam w aptece internetowej, bo nie chciało mi się czekać na dostawę i się okazało , że cena przystępniejsza to zrobiłam sobie mały zapas.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wybielanie zębów

nie słyszałam wcześniej o firmie Elgydium, pewnie poszperam coś na jej temat a pamiętasz może ile zapłaciłaś za ten wybielacz ?

KamiluŚkaa

Z tego co pamiętam to niecałe 100 zł. Teraz patrze na allegro i kosztuje 120 zł( bez przesyłki). Moje zawierały 10% nadtlenku wodoru. Są też dostępne paski z 14% w niższej cenie. Ja z racji , że mam dość wrażliwe dziąsła bałam się tych 14. Jeżeli będziesz zamawiać przez allegro to czytaj dokładnie opisy, bo jest wielu sprzedawców, którzy oszukują sprzedając paski po terminie ważności, albo sprzedając tylko połowę opakowania. Ja zakupiłam kurację 14-dniową czyli 28 pasków i to jest pełne opakowanie mojego zestawu.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wybielanie zębów

Faktycznie, jest w internecie to Elgydium, może to tylko przez neta można zakupić? Ja kiedyś, już jakiś czas temu, wybielałam zęby nakładkami iBright i też zamawiałam przez net, nawet nie szukałam w aptekach stacjonarnych. Ogólnie też mi się wydaje, że jednak ceny ze stronek internetowych są niższe niż w zwykłych aptekach czy sklepach - bo bardzo łatwo porównać ceny tego samego produktu w necie i wybrać najtańszy,a jednak normalnie trzeba byłoby się strasznie dużo nalatać, żeby znaleźć najtaniej...

Re: Wybielanie zębów

Faktycznie, jest w internecie to Elgydium, może to tylko przez neta można zakupić? Ja kiedyś, już jakiś czas temu, wybielałam zęby nakładkami iBright i też zamawiałam przez net, nawet nie szukałam w aptekach stacjonarnych. Ogólnie też mi się wydaje, że jednak ceny ze stronek internetowych są niższe niż w zwykłych aptekach czy sklepach - bo bardzo łatwo porównać ceny tego samego produktu w necie i wybrać najtańszy,a jednak normalnie trzeba byłoby się strasznie dużo nalatać, żeby znaleźć najtaniej...

raspberry55

Nom... akurat znalazłam dobrą aptekę, która ma bardzo przystępne ceny, no i zawsze jakieś fajne próbki dają(nawet można sobie wybrać co się chce dostać). Już ze trzy razy robiłam tam zakupy i zawsze byłam zadowolona:)) Obsługa bardzo uprzejma i zazwyczaj mają to co chcę, a co trudno dostać w aptekach w moim mieście.A , że nie zawsze mam czas latać po wszystkich aptekach to jest to fajne ułatwienie i zaoszczędzenie czasu:) Trzeba sobie w końcu życie ułatwiać

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

możesz podać namiary ? chętnie odwiedzę

Re: Wybielanie zębów

możesz podać namiary ? chętnie odwiedzę

KamiluŚkaa

Tylko żeby nie było ,że to jakaś krypto reklama:D:D Ale uważam , że apteka jest godna polecenia i może komuś się przyda bo i ogromny asortyment i oferta cenowa jest zachęcająca.
A mianowicie owa apteka to apteka Słonik.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wybielanie zębów

ja cię w zupełności rozumiem

Re: Wybielanie zębów

Czy iBright przyniósł ci trwały efekt? Jeśli tak, to jak bardzo trwały?

Re: Wybielanie zębów

To prawda, na początek czyszczenie i leczenie a dopiero później wybielanie.
Spotkałam się także z tym że lekarz zaproponował efekt białych i prostych i pełnych zębów po przez szlifowanie szlifowanie moich zębów i nakładki z porcelany.
Tylko że to już inwazja zbyt duża i koszt też zbyt wielki ale jak będę miała 50 lat to się nad tym zastanowię.

http://
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: