Wakacje nad morzem

  • 2013-03-16, o 19:24
  • 74
  • 21 618
  • 46
  • 62

Re: Wakacje nad morzem

Jeżeli szukasz spokoju, to polskie morze nie jest najlepszym wyjściem. Spokojniej jest już chyba na mazurach. Jeśli to ma być koniecznie morze to coś nad zalewem wiślanym od stegny w stronę ROsji

Re: Wakacje nad morzem

Jeżeli szukasz spokoju, to polskie morze nie jest najlepszym wyjściem. Spokojniej jest już chyba na mazurach. Jeśli to ma być koniecznie morze to coś nad zalewem wiślanym od stegny w stronę ROsji

Polak

Od Stegny na wschód żywej duszy nie spotkasz. Zależy gdzie ten spokój chcesz mieć. Jeżeli tylko na plaży to wystarczy się przejść kawałek od miejscowości na dziką plaże.

Re: Wakacje nad morzem

Jak chcecie uniknąć tłumów, to warto pomyśleć o ofertach last minute (klik), najwięcej ich zostaje na czerwiec i wrzesień... Jeśli komuś nie zależy na pobycie nad polskim morzem, to za tę samą cenę można mieć świetny wypoczynek w innym kraju, z zagwarantowaną piękną pogodą My byliśmy w podróży poślubnej od 5 czerwca w Chorwacji, jeszcze przed sezonem, bez tłumów turystów, za to z pięknym słońcem i 30-stopniowym upałem dzień w dzień ) a finansowo wyszło nas to mniej niż mojego teścia 2-tygodniowy pobyt w Darłówku (tak to się odmienia? ), gdzie przez 3/4 urlopu miał deszcz i/lub duże zachmurzenie...

Re: Wakacje nad morzem

Świetne miejsce, w którym już raz byliśmy i wybieramy się ponownie - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_dla_dwojga.php Basen, sauna, boiska i atrakcje - w Polsce i za taką kasę. Oni tam przyjmują za darmo dzieci

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wakacje nad morzem

Ja w tym roku dałam namówić się na wakacje w górach.Po raz pierwszy w życiu. Zabookowaliśmy sobie hotel ze zniżką Usunieto reklame w Jeleniej Górze i za 2 dni ruszamy. Na pewno zaliczymy Śnieżkę, Karpacz, Szklarską Porębę oraz na 2-3 dni Czechy. Pierwsze moje wczasy letnie w górach..zobaczymy czy nie zatęsknie za morzem:)

Ta reklama w ogole nie jest zwiazana z tematem

Re: Wakacje nad morzem

Jeśli polskie morze to wybieram tylko z dwóch miejsc Hel i Mielno.

Re: Wakacje nad morzem

Ja w tym roku odwiedziłam Stambuł i chciałabym polecić to miasto wszystkim, którzy chcą zobaczyć coś niezwykle pięknego.

Re: Wakacje nad morzem

Wakacje nad morzem? Ocztywiście się wybieram z całą rodzinką. A ośrodek mamy sprawdzony od 2 lat - dla dzieci idealny- baseny, boiska, place zabaw, jednym słowem jest co robić - rewelacja bo i rodzice mogą wypocząć i dobrze się bawić

 

Re: Wakacje nad morzem

Ja w przyszłym roku wybieram się nad morze ale jeszcze nie wiem jakie miejsce wybrać ;)

Re: Wakacje nad morzem

Ja w ostatnich latach odwiedziłam Darłówko, Łebę, Władysławowo i Ustkę. Z tych wszystkich miejscowości najbardziej spodobała mi się Łeba i polecam się tam wybrać :) chociaż jeśli ktoś nie lubi tłumów najspokojniej było w Darłówku ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: