Wakacje nad morzem

  • 2013-03-16, o 19:24
  • 74
  • 21 616
  • 46
  • 62

Re: Wakacje nad morzem

No to ja Wam coś podeślę, bajkowe miejsce jakich chyba mało bądź wcale, dom prawie na plaży i zero sąsiadów , plaża pusta nawet latem, jestem zakochana w tym miejscu sami zobaczcie: usunieto reklame

Re: Wakacje nad morzem

Ja osobiście polecam domki nad morzem w Dąbkch w zachodniopomorskim. Byłem w tej miejscowości w zeszłym roku i mogę powiedzieć, że na prawdę warto

To nie jest tablica ogloszen!

Re: Wakacje nad morzem

Ja bym się chyba nie zdecydowała na wyjazd na wakacje nad nasze morze. Jak czasami przeglądam zdjęcia w internecie to i widzę jak zanieczyszczone jest może, jakimiś butelkami, glonami, sinicami, martwymi rybami, to po prostu mnie odrzuca.

http://www.ventilationssysteme-alnor.de/Produkte

Re: Wakacje nad morzem

Ja już tyle razy byłam nad morzem i nie widziałam martwych ryb, śmieci itp w morzu i na plaży, i są naprawdę wspaniałe, czyste plaże i gdzie w wodach foki pływają , np w zachodniopomorskim.

Re: Wakacje nad morzem

Ja kocham Baltyk , nasze plaze sa o wiele ladniejsze niz w Holandii, tu dopiero jest syf, brudny, ciemny piach i mozesz nadepnac na kraba i tym podobne brrrrr....

Re: Wakacje nad morzem

Ja już tyle razy byłam nad morzem i nie widziałam martwych ryb, śmieci itp w morzu i na plaży, i są naprawdę wspaniałe, czyste plaże i gdzie w wodach foki pływają , np w zachodniopomorskim.

RedBlush

Dokładnie. Mielno, Łazy, Unieście <3 Mówię o tych miejscowościach, które mam blisko siebie, ale jest ich zdecydowanie więcej.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wakacje nad morzem

jesli ktos chce naprawde odpoczac nad polskim morzem to polecam niechorze dla mnie mielno ustka kolobrzeg sa troche przereklamowane. Poelcam tez KORMORAN - taki dom wczasowy w Niechorzu gzie zawsze sie zatrzymujemy - blisko plaza , centrum. spokoj, mila obsluga

Re: Wakacje nad morzem

6 lat temu odkryliśmy z mężem Niechorze i bardzo nam się spodobała ta miejscowość za ciszę, spokój i pustki na plaży, ale rok temu byliśmy i zaczyna się robić jak w Międzyzdrojach, plaża pełna, pełno ludzi na ulicach.. Niechorze też zaczęło się reklamować i odkąd odbywają się tam zawody siatkówki zjeżdża się tam coraz więcej ludzi..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wakacje nad morzem

Ustka. Jeżdżę tam od dziecka. Jest spokojnie, ładnie względnie tanio i fajna plaża

Re: Wakacje nad morzem

Większe nadmorskie miejscowości są przeludnione w sezonie. Jak się chce znaleźć coś cichego i spokojnego to trzeba przejechać palcem po mapie wybrzeża i znaleźć miejscowość malutką. Wtedy i nocleg tańszy oraz zakupy. Może czasami jest dość daleko od plaży ale w takich miejscowościach często można samochodem podjechać bardzo blisko.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: