Wakacje nad morzem

  • 2013-03-16, o 19:24
  • 74
  • 21 611
  • 46
  • 62

Re: Wakacje nad morzem

Jedziemy ze znajomymi nad morze i chcielibyśmy wybrać się w miejsce gdzie są jakieś domki nad morzem :) znacie jakieś fajne miejsca? ;))

Re: Wakacje nad morzem

Polecam Hel:) bardzo fajne widoki, domków pełno:)

lashandbrowacademy.pl

Re: Wakacje nad morzem

Mi również na Helu bardzo się podobało .Tak się złozyło ,że byłam poza sezonem tak więc krajobrazy niesamowite. Ze wszystkich stron woda i ta cisza. Jedynie szum morza. Czułam się tam bardzo dobrze. 

Nocowaliśy w Trójmieście, Na Hel wybraliśmy się jednego dnia. Praktycznie cały czas zwiedzaliśmy. Sopot, Gdynia. Wyskoczyliśmy również do Malborka. Jeśli jedziecie pociągiem to na miejscu bardzo dobrze jest sobie wynająć samochód. Obecnie niektóre wypożyczalnie mają dobre ceny na samochody Na przykład Avis. Można tam wynająć fajne autko w cenie kilkudziesięciu złotych na dzień. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Wakacje nad morzem

Ja pamiętam jak jeszcze jeździłam na zieloną szkołę to byliśmy w Mrzeżynie i w Dąbkach... Nie wiem jak teraz bo to było ponad 15 lat :P ale wtedy bylo bardzo mało ludzi na plaży. Generalnie teraz to albo mazury albo za granica... W tym roku jedziemy do Nei Pori w Grecji bo urlop mam na przełomie sierpień/wrzesień. Znajoma jest na miejsu więc załatwiła nam rezerwację w apartamencie w Tawernie Alkazar.  Zawsze jeździmy sami, nie z biurem podróży więc tu mi łatwiej bo Polka jest na miejscu. 

Re: Wakacje nad morzem

Jak byłam mała to byłam w Dąbkach i to jest raczej mała spokojna mieścina raczej dla osób które lubią spokój ;) Na przelomie podstawówki i gimnazjum pojechałam do Międzyzdroi powiem szczerze że bardzo mi się tam podobało jest to spokojna miejscowość ale imprezy też są plaża też bardzo ładna więc polecam ;) Trzy lata temu pojechałam do Rumi jest to też mała miejscowość obok Trójmiasta minusem jest dojazd ponieważ jest nad morze troszke daleko więc raczej nie polecam ;) Rok temu pojechałam do samego Trójmiasta dokładnie do Gdyni i byłam bardzo zadowolona można pozwiedzać poimprezować dla każego napewno się coś znajdzie tylko chyba największym minusem jest plaża jest tak mała że masakra jakaś dlatego ja cały czas jeździłam do Sopotu i tam naprawdę jest wspaniała plaża ale woda troszeczkę brudna ogólnie polecam wszystkie miejscowości które się ciągną od Gdyni aż po Hel ;) I teraz właśnie jestem w Grzybowie jest to mała miejscowość obok Kołobrzegu i tutaj jest naprawdę  naprawdę fajnie świetne miejsce do spokojnego wypoczynku :)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wakacje nad morzem

Ja mam blisko do morza, bo raptem 15 minut jazdy. Przez to, że mam morze na wyciągnięcie ręki i przez cały rok na wakacje wolę pojechać pozwiedzać inne rejony Polski ;)

Re: Wakacje nad morzem

Zazwyczaj tak jest... ci którzy cały rok mają morze na wyciągnięcie ręki zazwyczaj wybierają rejony południowe i na odwrót :)

Ja sama mieszkam pod Krakowem, więc mam blisko góry. W górach staram się być w każdą porę roku a najczęściej zdarza się to w wakacje, bo najwięcej czasu.. Jednak czasem mam wielką ochotę na morze, nad którym ostatni raz byłam chyba 2 lata temu. W tym roku wybieraliśmy się ze znajomymi, ale coś wypadło i tak nam termin minął.. ale może w przyszłym roku się uda :)

Re: Wakacje nad morzem

bardzo lubie morze ale chyba jednak góry bardziej

Zazdroszcze ;) jak wrazenia po wyjeździe?:)

Re: Wakacje nad morzem

Połowa znajomych woli góry, połowa morze i zawsze trudno wszystkim dogodzić :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: