Pękające paznokcie

  • 2011-09-30, o 18:46
  • 115
  • 56 469
  • 72
  • 87

Re: Pękające paznokcie

Nie miałaś tych problemów, o których dziewczyny piszą na forach?

Bo na tych fotkach wyglądało to dramatycznie...

Re: Pękające paznokcie

mam ten sam problem:))

Mam to samo ale tylko na pierwszym drugim i trzecim paznokciu prawej ręki, reszta jest zdrowa i też wydaje mi się, że to od pracy (sprzątanie itp.) ale jedyne co to używam hybrydy dla utwardzenia bo żadne inne odzywki mi nie pomagały

Re: Pękające paznokcie

Mam to samo ale tylko na pierwszym drugim i trzecim paznokciu prawej ręki, reszta jest zdrowa i też wydaje mi się, że to od pracy (sprzątanie itp.) ale jedyne co to używam hybrydy dla utwardzenia bo żadne inne odzywki mi nie pomagały
2016-11-10 22:23:44 autor malgos82

 

Mam podobnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękające paznokcie

Ja używam odżywki Eveline paznokcie twarde jak diament ok 12- 13zł mi osobiscie bardzo poprawiła wygląd paznokci, nie łamią się nie rozdwajają, mogę je w końcu zapuścić.

Re: Pękające paznokcie

odzywka eveline jest toksyczna dlatego lepiej sie jest zastanowic czy jej uzywac...

Re: Pękające paznokcie

odzywka eveline jest toksyczna dlatego lepiej sie jest zastanowic czy jej uzywac...

2016-11-15 17:47:40 autor

dokładnie ! 

Re: Pękające paznokcie

Być może, teraz kojarzę, że sprzedawca w drogerii sugerował aby stosować ją na zmianę z inną pomyślałam, że chce mi wcisnąć następną...Ja stosuję ją przez ok 6 dni tak co dwa miesiące jak zauważę, że coś się zaczyna dziać z paznokciami. Muszę poczytać o tym i jak ją skończe poszukać może czegoś nowego...co proponujecie?

Re: Pękające paznokcie

Odbudowuję swoją płytkę trójfozowym systemem regeneracji od opi gel break. Nie spodziewałam się, że tak zele mogą zniszyć i osłabić moje paznokcie. Na szczęscie licze, że teraz będzie już ok.

Re: Pękające paznokcie

Od dwóch miesięcy stosuję olejowanie paznokci. Mam mieszankę kilku olejków + keratyna w płynie i wcieram ją w płytkę 3-4 razy dziennie. Paznokcie się wyraźnie wzmocniły, są równiejsze i zupełnie przestały się rozdwajać.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: