Pękające paznokcie

  • 2011-09-30, o 18:46
  • 115
  • 56 460
  • 72
  • 87

Re: Pękające paznokcie

Mojej mamie pękają paznokcie i zaczęła brać żelki z biotyną. Ogólnie osłabiony organizm nie jest w stanie sam sobie radzić z regeneracją :/ po covid często wypadają włosy i łamią się paznokcie

Re: Pękające paznokcie

Wydaje mi się, że jesień zima to ciężki czas dla paznokci, u mnie łatwo o złamania, zahaczenia, a do tego muszę stale nawilżać łapki. Póki co odżywiam pazurki odżywką Care Colour od Eveline, żeby dodać im trochę życia i połysku.

Re: Pękające paznokcie

Kruche paznokcie to był mój problem odkąd pamiętam. Po zdjęciu hybrydy problem się pogorszył, a ja postanowiłam wzmocnić swoją naturalną płytkę paznokcia. Próbowałam wielu odżywek, ale najlepiej poradziła sobie Eveline 6w1. Szczerze polecam - efekty można bardzo szybko zauważyć, a do tego jest w dobrej cenie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękające paznokcie

sprobuj care colour z eveline! mnie nie podrażnia, a efekty szybko się pojawiły. paznokcie sa mocniejsze no i ten kolorek ślicznie wygląda :))

Re: Pękające paznokcie

Kruche paznokcie to był mój problem odkąd pamiętam. Po zdjęciu hybrydy problem się pogorszył, a ja postanowiłam wzmocnić swoją naturalną płytkę paznokcia. Próbowałam wielu odżywek, ale najlepiej poradziła sobie Eveline 6w1. Szczerze polecam - efekty można bardzo szybko zauważyć, a do tego jest w dobrej cenie :)

2021-12-04 09:46:40 autor Kamilla36

 

też mam ten problem i tą odżywkę bardzo lubię
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: