Pękające paznokcie

  • 2011-09-30, o 18:46
  • 115
  • 56 451
  • 72
  • 87

Re: Pękające paznokcie

Od dwóch miesięcy stosuję olejowanie paznokci. Mam mieszankę kilku olejków + keratyna w płynie i wcieram ją w płytkę 3-4 razy dziennie. Paznokcie się wyraźnie wzmocniły, są równiejsze i zupełnie przestały się rozdwajać.

2016-11-24 14:02:33 autor Jezebel

 

Muszę wypróbować

Re: Pękające paznokcie

ostatnio się dowiedziałam, że manicure japoński bardzo dobrze działa na paznokcie. czasami już po pierwszym wykonaniu.

Re: Pękające paznokcie

Я заметила, что под гель лаком, ногти растут быстрее, меньше ломаются и меньше подвергаются негативному воздействию во время уборки ))) :)

Re: Pękające paznokcie

na pękające paznokcie nieźle działa odżywka unglax  - wzmacnia płytkę i ją wygładza łądnie.

Re: Pękające paznokcie

już teraz moje paznokcie mają się lepiej, dzięki opi gel break, to jest taki trójfazowy system regenerujący, który poprawił kondycję moich paznokci.

Re: Pękające paznokcie

Kiedyś odzywalam odyzwki z Eveline, była genialna, umocniła paznokcie i płytka stała się mniej zniszczona:)

Re: Pękające paznokcie

Polecam odżywkę z eveline 8w1

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękające paznokcie

Odżywka Eveline powinna pomóc

Re: Pękające paznokcie

moje odzywiam teraz systemem od opi gel break... Moje paznokcie po słabej jakościowo hybrydzie straszanie sie zniszczyły, a teraz muszę je odbudowywać, niestety... Teraz aby do świąt były odżywione.

Re: Pękające paznokcie

paznokcie dobrze leczyć olejami

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: