Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

  • 2012-04-13, o 20:26
  • 144
  • 55 998
  • 83
  • 91

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Zamierzam wypróbować mydło Alepia - Noir Savon, wspominane tutaj wcześniej. Działa jak peeling enzymatyczny. W zasadzie zdecydowałam się na niego bo wszystkie peelingi enzymatyczne (nawet te z górnych półek) nie mają jak dla mnie przekonujących opinii. Za to owe mydełko nastawia mnie bardzo pozytywnie ! Już pół roku walczę z Locacidem (retinoid w kremie) i nie mogę sobie pozwolić na łuszczącą się skórę. Na pewno dam znać jak działa, zamawiam z Allegro zaraz po długim weekendzie

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Gwarantuje Wam dziewczyny ze bedziecie BARDZO ZADOWOLONE Z TEGO SAVON NOIR -pellingu enzymatycznego

Ogolnie cala pielegnacja ARABSKA -jest warta uwagi:(oczyszczanie-nawilzanie)

-glinnka Ghassoul (glinka marokanka -mozna nia myc twarz-zmywac makijaz ,lub stosowac ja jako maseczke)
-mydlo ALEP-(mydlo Arabskie z Syri - do mycia ciala wlosow-do wlosow nie polecam-trudno je pozniej rozczesac z oliwek+olej laurowy)
-starcza na okolo 3 miesiecy mycia calego cial-codziennie,nie zostawia szlaczku na wannie,mozna nim nasmarowac nogi i golic -jest dobry poslizg
-SAVON NOIR (pelling enzymatyczny)-starcza na rok czasu przy stosowaniu 1 w tygodniu,tak wydajny
- WODA ROZANA do orzezwienia-odswiezenia skory twarzy -(stosowana szczegolnie w krajach arabskich)
-olej ARGANOWY (z Maroka -do regeneracji-nawilzania skory .wlosow)

To sa perelki naprawde godnie uwagi sprawdzone-skuteczne-wydajne -tanie:)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Polecam też peeling bebeauty różany z Biedronki. Nie wiem czy jest jeszcze dostępny, ale w niektórych marketach jeszcze jest z tego co mi przyjaciółka mówiła

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

@AiszkaArabskiSwiat - na pewno zakupię któryś z produktów o którym napisałaś
@mila1195 - pewnie będę go szukać.. miejmy nadzieję że znajdę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Ten peeling jest nieduży, ale tani. Mi służył, wygładzał ładnie buzię. Jest kremowy i drobnoziarnisty, delikatny na tyle, aby wykonac przyjemny masaż, ale zarazem ścierał naprawdę świetnie

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

to taki odpowiedni dla mnie
a pamiętasz może cenę i pojemność?

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Miał chyba 50 ml w cenie ok. 3-4 zł

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

to bardzo tani
muszę napisać do swoich znajomych, żeby mi go zakupili jeśli znajdą go w swoim markecie

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

A takie mydełko arabskie to chętnie bym przygarnęła. )

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

A takie mydełko arabskie to chętnie bym przygarnęła. )

jovitta

jeśli wiesz.. to gdzie je można zakupić ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: