Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

  • 2012-04-13, o 20:26
  • 144
  • 55 982
  • 83
  • 91

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

ja polecam do twarzy- morelowy z rival de loop z rosmana, a do ciała albo borówkowy z biedronki, albo cukrowy z perfecty

picjafly

A co do tych peelingów z biedronki to one są cały czas w sprzedaży? Bo dzisiaj specjalnie poszłam i nie mogłam znaleźć;/ Wgl jak wygląda opakowanie?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

ja polecam do twarzy- morelowy z rival de loop z rosmana, a do ciała albo borówkowy z biedronki, albo cukrowy z perfecty

picjafly

A co do tych peelingów z biedronki to one są cały czas w sprzedaży? Bo dzisiaj specjalnie poszłam i nie mogłam znaleźć;/ Wgl jak wygląda opakowanie?


pewności nie mam ale chyba widziałam je ostatnio w biedronce

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Też szukałam ostatnio, nawet wczoraj i też ich nie widzę Obawiam się, że ich już nie ma, ah wielka szkoda

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

mydła z aleppo polecam ale z małym stęzeniem oleju laurowego na sam początek przynajmniej bo jesli kupi sie złe stęzenie może zdzialać wiecej przywdy niz pożytku ,fajne sa tez mydła marsylskie ja mam wersje z lawendą ,co do glinek to mysle o zakupie zielonej ale ten peeling mnie zaciekawił i napewno zerkne na niego jak bede w sklepie. olej arganowy równiez polecam ale dobre tez jest masło karite bardzo nawilża mam wrażenie ze bardziej od arganu

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Miałam okazję wypróbować kiedyś ten peeling Rival de Loop i faktycznie jest bardzo fajny, musze zobaczyć czy jest jeszcze dostępny w sprzedaży ;)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Teraz moim ulubionym peelingiem do twarzy jest Ziaja Liście Manuka. Właśnie używam drugie opakowanie, dobrze złuszcza, nie zapycha i po użyciu nie mam uczucia ściągnięcia. Ogólnie z tej serii polecam jeszcze tonik i żel do mycia twarzy.

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Mam gdzieś próbkę tego peelingu, jeśli znajdę to dziś wypróbuję i zobaczę czy naprawdę jest tak dobry jak większość osób uważa :)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Ja bardzo lubie peelingi Porfessional formula z bielendy, używam najczęściej takiego z efektem diamentowej mikrodermabrazji, dla mojej suchej i wrażliwej cery sprawdza się najlepiej. Efekty są widoczne przy regularnym stosowaniu, wiadomo że jednorazowe uzycie nie da jakichś efektów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Patrycja91 te peelingi z bielendy o których piszesz, to one są w takich małych saszetkach? jakby próbki? bo ja kiedyś miałam maseczke z bielendy, mozeliwe, ze ta sama seria, ale to była właśniemaseczka w saszetce, taka peel off głęboko nawilżająca i właśnie była fajna, a zaintrygowałaś mnie tą diamentową mikrodermabrazją.

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Gruboziarnisty piling z Ziaji, o zapachu czekolady bodajże był świetny, ale nie łatwo go dostać.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: