Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

  • 2012-04-13, o 20:26
  • 144
  • 55 995
  • 83
  • 91

Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Naszła mnie myśl na taki wątek, więc go rozpoczynam. Czy macie jakieś szczególnie ulubione peelingi do ciała? Może są to te, których składniki dobieracie same, a może jakieś gotowe? Ja polecam szczególnie peeling kawowy domowej roboty, bo super wygładza i pięknie pachnie (oczywiście jak ktoś lubi zapach kawy;), skóra jest po nim taka miła w dotyku...

Pozdrawiam,

Sylwia:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

peeling kawowy jest świetny, czytałam że pomaga on także w walce z cellulitem i naprawdę sama go polecam !
a po za kawowym polecam również migdałowy (do zrobienia w domu): szklankę zmielonych migdałów wymieszać z oliwą, tak aby uzyskać gęstą papkę. Gotowy peeling wmasować w ciało, spłukać i nałożyć balsam.. Ten peeling wygładza skórę, a po jego zmyciu na ciele zostaje cienka warstwa oliwy, która dodaje cerze blasku, promienności oraz chroni skórę
słyszałam również o peelingu kokosowym , jednak jeszcze go nie próbowałam, ale w najbliższym czasie mam zamiar to zrobić. Aby stworzyć delikatny peeling należy: wiórki kokosowe wymieszać z naturalnym jogurtem. Peeling taki ma nawilżać i regenerować skórę, a do tego jeśli ktoś lubi zapach kokosa to pobudza dodatkowo zmysły

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

@KamiluŚkaa Twoje przepisy na peelingi brzmią... hmm... smakowicie!:D O tych, o których napisałaś nie słyszałam ale muszę koniecznie wypróbować:)

Sylwia:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

O tak peeling kawowy jest super, tak na marginesie to właśnie mam już przygotowaną porcję na jutro Wiadomo sobota, wolne - czas na masaż ! Robię sobie peeling raz w tygodniu i owa kawowa maziaja, którą łączę z oliwką lub żelem pod prysznic gości u mnie ostatnimi czasy dośc często. Nawilża, wygładza i ładnie pachnie, a dzięki zawartości kofeiny działa przeciwcelulitowo.
Z drogeryjnych peelingów mogę z czystym sercem polecic peelingi Bielendy, te w słoiczkach, Bio Plantacja. Używałam bawełnianego i koralowego. Oba świetne, ale ten drugi o wiele bardziej przypadł mi do gustu, bo ma więcej drobinek. Kupuję go regularnie, jednak zamierzam się skusic na oliwkowy dla odmiany.
Dobry jest też peeling antycelulitowy Lirene pomarańczowy, szkoda że tak mało wydajny
A przed wyjazdami chwytam w sklepie za malutkie kolorowe peelingi Joanny naturia

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Właśnie miałam napisać o peelingu pomarańczowym z Lirene, bo to u mnie "nówka sztuka" i ciekawa jestem jak się u mnie sprawdzi:) Przypomniał mi się peeling cukrowy z Garniera (żółte opakowanie) bo ma bardzo ładny zapach, i bardzo fajnie masuje^^

Sylwia:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

taak! naprawdę brzmią pyszniee! aż chciało by się je zjeść !
rzeczywiście dużo czytałam o peelingu pomarańczowym z Lirene, ale jednak go nie kupiłam.. chyba przy następnych zakupach skuszę się na niego.. a co do peelingu z Garniera to jeszcze o nim nie słyszałam, nawet nie spotkałam się z nim w żadnej drogerii! chyba muszę poszperać coś na jego temat!

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

oooo to jak tak to z czystym sercem gorąco polecam ten z peeling cukrowy z Garniera. On jest z tej żółtej serii w takiej tubce, kupowałam go w Rossmannie ale teraz nawet nie wiem czy on nadal jest:)

Sylwia:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14155
to jest link do strony z opiniami i jest też zdjęcie opakowania:)

Sylwia:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

dzięki! na pewno poczytam i jeśli znajdę pewnie kupię, bo muszę się przekonać
do tej pory nie wiedziałam że Garnier ma w swoich produktach peelingi! to mnie zaskoczyłaś..

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

ach:) lubię czasem kogoś pozytywnie zaskoczyć;P hehe:)

Sylwia:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

hehe!
polecasz jeszcze jakieś peelingi do kupna? bo z tych domowych już korzystałam i chciałabym sprawdzić te kupne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: