Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

  • 2012-04-13, o 20:26
  • 144
  • 55 992
  • 83
  • 91

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

A ten cukrowy czerwony antycellulitowy z zjai, jak oceniacie? Aktualnie go używam, trochę chłodno po nim bo chyba z mentolem. Do ulubionych na pewno zaliczę solny z beeco, 2 razy już miałam i jeszcze wrócę. Z innych pasował mi oliwkowy peeling myjący chyba z verony. Minus, że się szybko kończy. Pomarańczowy też miałam, dobry.

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Z kupnych bardzo mi się spodobał też taki z eveline. On jest antycellulitowy i mi się bardzo spodobał ten w niebieskim opakowaniu bo miał taki przyjemny, świeży i delikatny zapach, także z kupnych jego też mogę śmiało polecić bo ciało w dotyku po nim było jak "pupa niemowlaka":D Ja peelingu z ziai jeszcze nie używałam ale w następnej kolejności go kupię do wypróbowania:) Muszę też w miarę możliwości skorzystać z tych peelingów, które poleca brzooska:)

Sylwia:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Dziewczyny a ja wam z czystym sumieniem polecam PELLING ENZYMATYCZNY-Czarne mydlo(NOIR SAVON)-- on dziala cuda naprawde nadaje sie dla cery wrazliwej naczynkowa ,ogolnie to ja mam bardzo duze problemy z cera niestety,przez wiele lat-sporo sie nameczylam, ale teraz troche jest lepiej-mnostwo artykulow przeczytalam ..... mam wrazliwa naczynkowa cere tlusta a ten pelling jako jedyny ,a stosowalam mase ,nie podraznil mojej zaczerwionej mega delikatnej skory,stala sie bardziej elastyczna NAPRAWDE POLECAM WAM Dziewczyny jest mega deliktany i mega skuteczny zarazem -zeden pelling az tak nie zpilingowal mojej skory.az bylam w szoku
Tutaj zalozylam watek o nim troche informacji an jego temat tej malej niepozornej perelki -bardzo wydajnej savon-noir-czarne-mydlo-t692.html

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

@brzooska .. nie używałam żadnego z peelingów o którym napisałaś.. i już chyba wiem co będę kupować na następnych zakupach... peelingi, peelingi, peelingi! dawno nie korzystałam z kupnych peelingów, więc czas to zmienić ;D

@syll792 czy chodzi o te dwa peelingi, jeden w kolorze czerwonym a drugi niebieski (oba antycellulitowe)?

@AiszkaArabskiSwiat masz cerę dokładnie taką jak ja, tylko że ja dodatkowo mam czerwone plamki! muszę wypróbować tą twoją perełkę, myślę że będę z niej równie zadowolona ;D

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

@KamiluŚkaa jeśli chodzi Ci o te z eveline to jeden był niebieski właśnie a drugi pomarańczowy:))
@AiszkaArabskiSwiat to co mówisz brzmi zachęcająco:) można go zamówić przez internet czy raczej jakaś drogeria??:)

Sylwia:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

@syll792 to chyba wiem o które chodzi, niestety byłam dziś w drogerii ale nie znalazłam go ;( chyba będę musiała poszukać w jakimś internetowym sklepie ;D

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

ja polecam do twarzy- morelowy z rival de loop z rosmana, a do ciała albo borówkowy z biedronki, albo cukrowy z perfecty

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

@KamiluŚkaa jeśli chodzi Ci o te z eveline to jeden był niebieski właśnie a drugi pomarańczowy:))
@AiszkaArabskiSwiat to co mówisz brzmi zachęcająco:) można go zamówić przez internet czy raczej jakaś drogeria??:)

syll792

Ja nie mieszkam w POlsce i kupilam go w Auchan na stoisku apteczno-naturalnym i moim zdaniem troche przeplacilam znacznie!! ale warto bylo! NAPRAWDE POLECAM WAM MOJA PERELKE!! -jak sprobujecie same pozniej napiszecie

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

na pewno spróbuję i napiszę ! ;D

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

ja też jak go znajdę na półce w sklepie to na pewno nim nie pogardzę!

Sylwia:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: