Peelingi do ciała

  • 2011-07-28, o 12:28
  • 62
  • 23 821
  • 31
  • 39

Re: Peelingi do ciała

Szkoda...ale ta porzeczka jest równie apetyczna ;P z serii Naturia są też balsamy i masła do ciała.Niewiele kosztują.Ja za swój truskawkowy zapłaciłam ledwo ponad 8zł.
Polecam wam moje drogie stronę Joanny.Można poprzeglądać ich całą ofertę
http://www.joanna.pl/balsamy-do-ciala-kiwi-42.aspx

Re: Peelingi do ciała

Szkoda...ale ta porzeczka jest równie apetyczna ;P z serii Naturia są też balsamy i masła do ciała.Niewiele kosztują.Ja za swój truskawkowy zapłaciłam ledwo ponad 8zł.
Polecam wam moje drogie stronę Joanny.Można poprzeglądać ich całą ofertę
http://www.joanna.pl/balsamy-do-ciala-kiwi-42.aspx

Pina

Również polecam. Peelingi firmy Joanna, Avon i Farmona stosuję zamiennie. Uwielbiam te zapachy A wybór jest tak ogromny, że chyba nigdy mi się nie znudzą;)

Re: Peelingi do ciała

Uwielbiam peelingi;p z moich ulubionych mogę polecić pomarańczowy Lirene dermoprogram peeling-masaż antycellulitowy, limoknowy peeling cukrowy z Hean i Perfecta extra slim peeling-masaż z drobinami orzecha i migdałów. Wszystkie pięknie pachną i pozostawiają skórę miękką i gładką a co najważniejsze nie kosztują dużo- kolejno ok 14,9 i 12 zł;)

2011-07-28 14:05:15 autor Roksi89

chętnie oblukam jak będe w sklepie i oczywiście zerkne na ich składy

Re: Peelingi do ciała

Ja lubię peeling czekoladowy z Ziaji, ma ładny zapach i przyjemnie wygładza skórę. A kiedy mam mniej czasu to używam peelingów myjących z Joanny. Efekt jest na pewno delikatniejszy ale zauważalny, a raczej namacalny :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi do ciała

Dosłownie kilka dni temu zamówiłam sobie peeling od Perfecty Spa :) jest to peeling solny na razie wypróbowałam go 2 razy ale efekt jest naprawde zadowający chociaż zastanawiam się czy jak mi się nie skończy nie zainwestuje w coś od Ziaji

Re: Peelingi do ciała

ja lubię nową serię z lidla, godne polecenia, chyba lirene

Re: Peelingi do ciała

Z Joanny są bardzo przyjemne :)

Re: Peelingi do ciała

Peeling kawowy najlepiej się sprawdza. Z drogeryjnych zachwycił mnie z Farmony tutti frutti

Re: Peelingi do ciała

cały czas szukam dobrego peelingu ale jak patrze na ich składy to mnie odrzuca i zniechęca

Re: Peelingi do ciała

Peeling z kawy
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: