Peelingi do ciała

  • 2011-07-28, o 12:28
  • 62
  • 23 756
  • 31
  • 39

Re: Peelingi do ciała

Ja stosuję różne:) Czasem cukrowy, czasem solny.

Re: Peelingi do ciała

Ja lubię peelingi Joanny, albo Lirene taki mango ujędrniający. Oprócz tego skuteczny jest też zwykły peeling z kawy, dobrze napina i działa antycellulitowo

Re: Peelingi do ciała

Ja podobnie, również nie skupiam się na jednej firmie, a raczej na kilku i lubię testować coś nowego w sensie zapachu czy marki. sam balsam jednak nie spowoduje tego iż nasze ciało będzie jędrne, to da tylko efekt meijscowy i polecam skupic się raczej na naturlanych kosmetykach opartych na bazie kolagenu.

Re: Peelingi do ciała

Ostatnio kupiłam na promocji zestaw do kąpieli z bielendy, Twoja pielęgnacja się nazywa. Tam mają fajny olejek witaminowy pod prysznic i peeling cukrowy ujędrniający. To i masaże skory mi wystarczają, żeby zachować ją gładką

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Peeling kawowy i cukrowy

Re: Peelingi do ciała

Ale piszesz o domowym sposobie i peelingu za pomocą kawy oraz cukru? Bo jeżeli tak to mogę się zgodzić co do jego skuteczności, ale też pamietajmy o tym iż moze nas podraznić, więc dobrze jest mieć przy sobie ksuteczny balsam lub krem łagodzący.

Re: Peelingi do ciała

To prawda, peeling kawowy jest dość mocnym peelingiem, więc nie powinno się go stosować zbyt często. Ale jeżeli zrobimy go umiejętnie i nie będziemy szorować zbyt mocno, nie powinien zrobić nam krzywdy :)

Re: Peelingi do ciała

uwielbiam peeling kawowy:)

Re: Peelingi do ciała

Ja stosuję peeling miodowowo-migdałowy z Repechage i jestem naprawdę zadowolona. Jest to chyba jedyny tego typu produkt, który faktycznie "szoruje" ciało, a jednocześnie jest strasznie delikatny, jak zwykły krem.

Re: Peelingi do ciała

Kocham peelingu kawowe, tylko je stosuje:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: