Peelingi do ciała

  • 2011-07-28, o 12:28
  • 62
  • 23 779
  • 31
  • 39

Re: Peelingi do ciała

juz wam podaje....:):)...przepis jest genialnie prosty i zrobienie go zajmuje zaledwie 3,4 minutki...wsypuje do miski okolo 3 lyzek stolowych kawy rozpuszczalnej, 3 lyzki cukru albo soli(do nog uzywam soli,do twarzy cukru ,bo sól podobno wysusza),i do tego mozna dodac lyzke miodu jak nie mam miodu to 1 lyzke oliwki dla dzieci (moze byc bambino,johnson baby)) i na prawde ociupinka wody,po to by zrobila sie papka ...to nie moze byc za rzadkie,żeby te drobinki cukru badz soli sie nie rozpuscily..i gotowe:):):)...pozniej ide do wanny (wspominalam wczesniej ,że lubie sie szorowac hehehe),wiec te papkę kładę na gąbkę i masuję dosc dlugo moje nogi....na koniec spLukujemy letnia woda...mozna dodac wiecej miodu badz oliwki i po skonczonym masowaniu(u mnie szorowaniu tą papką) juz nie trzeba skóry niczym nawilżać bo jest super gladziutka i nawilzona,,super w dotyku...
jak ktoras z dziewczyn chce zrobic wiecej pelingu np na cale cialo to wiadomo,daje wiecej kawy,cukru i mieszajac przy tym patrzy ,żeby wyszla nie za lejąca papka.....

powiem wiecej kawa dziala podobno super na cellulit,poniewaz zbija tkanke tluszczową..no jak czytalam recenzje na temat tego pelingu ,dziewczyny widzialy efekty juz po pierwszym uzyciu....:):)a wiec do dziela i dajcie znac jak u Was sie sprawdzil ten peling...

Re: Peelingi do ciała

Nie Moniko nie jesteś jedyna. Też nigdy nie stosowałam peelingów ani maseczek na twarz. Zawsze się bałam, że wywołam jakąś reakcje alergiczną. W sumie nie wiem czemu, ale tak jakoś wyszło xD Ale chyba jednak skuszę się na ten peeling domowej roboty:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Peelingi do ciała

musze koniecznie go sobie zrobic, choc pewnie przed wakacjami nie dam juz rady ;/
wlasnie pisze txt do jutrzejszego filmiku a jutro to wiadomo pakowanie i pewnie nie starczy czasu na takie zabiegi ale ciekawa jestem czy inne forumowiczki zaserwują go sobie ?;p

Re: Peelingi do ciała

Jeśli chodzi o domowe peelingi to podobno bardzo dobry ( i też prosty w przyrządzeniu) jest peeling na bazie brązowego cukru, do tego kakao i kilka łyżek oliwy z oliwek. Podobno świetnie złuszcza, nawilża, no i pięknie pachnie czekoladą;)

Re: Peelingi do ciała

Fajnie, jak mi starczy czasu to może jakiś wyprubuje

Re: Peelingi do ciała

Ja stosuje od dawna, tak jak wiekszość dziewczyn 1 raz na tydzien/dwa. Skóra jest po nim taka mega mieciutka!!!

Ja żeby sobie ułatwić prace zrobiłam gotowa mieszanke którą przechowuje w pudełeczku po maśle do ciała. Oczywiście mieszam tylko suche skladniki (kawe daję prawdziwą-ma wieksze drobinki) a tuż przed użyciem dodaje płynne. Róznego rodzaju one są raz oliwę z oliwek, raz oliwke dla dzieci, nieraz taki olejek do ciała i włosów regenerujący, a czasem po prostu mieszam z żelem pod prysznic...

Polecam ten peeling szczególnie przed użyciem samoopalacza! Swietnie złuszcza i plamy praktycznie nie pojawiają sie.

Jak mam troche wiecej czasu to nim masuje całe ciało skupiając sie ma miejscach przesuszonych/łuszczących, lub na udach, pośladkach by je ujędrnic wtedy przyciskam mocniej na reszcie ciała słabiej. Ja zauważyłam efekty od pierwszego użycia. Mój facet zawsze rozpoznaje kiedy go używam- po pierwsze po zapachu a tuz potem po dotyku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi do ciała

Ja nie będę oryginalna.Od kilku lat jestem wierna Joannie ! Uwielbiam te peelingi ! Wypróbowałam już chyba wszystkie zapachy.Moimi faworytami są malina i ananas

Re: Peelingi do ciała

Ja nie będę oryginalna.Od kilku lat jestem wierna Joannie ! Uwielbiam te peelingi ! Wypróbowałam już chyba wszystkie zapachy.Moimi faworytami są malina i ananas

Pina

Brzmi smacznie:) Tych zapachów jeszcze nie wypróbowałam, dziś muszę poszukać:)

Re: Peelingi do ciała

Koniecznie musisz sobie taki zafundować! są to peelingi z tej serii Fruit Fantasy,gruboziarniste.
Opakowanie 200 ml http://www.mojekosmetyki.pl/index.php?p ... od_id=4692

Re: Peelingi do ciała

Koniecznie musisz sobie taki zafundować! są to peelingi z tej serii Fruit Fantasy,gruboziarniste.
Opakowanie 200 ml http://www.mojekosmetyki.pl/index.php?p ... od_id=4692

Pina

niestety nie było go w mojej pobliskiej drogerii i na pocieszenie kupiłam peeling Joanny ale z serii Naturia, z czarną porzeczką

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: