Peelingi do ciała

  • 2011-07-28, o 12:28
  • 62
  • 23 762
  • 31
  • 39

Peelingi do ciała

Witajcie dziewczyny !
Testowałyście jakieś peelingi do ciała, jeżeli tak to jakie polecacie ?

Re: Peelingi do ciała

Uwielbiam peelingi;p z moich ulubionych mogę polecić pomarańczowy Lirene dermoprogram peeling-masaż antycellulitowy, limoknowy peeling cukrowy z Hean i Perfecta extra slim peeling-masaż z drobinami orzecha i migdałów. Wszystkie pięknie pachną i pozostawiają skórę miękką i gładką a co najważniejsze nie kosztują dużo- kolejno ok 14,9 i 12 zł;)

Re: Peelingi do ciała

Uwielbiam peelingi z Joanny, działanie świetne a ten zapach mniam:) Uwielbiam kawowy:) A do najlepszych zaliczam FARMONA, Tutti Frutti Peeling do ciała Liczi i rambutan

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi do ciała

Polecam Creme Exfoliante Decleor, Po jego zastosowaniu skóra jest aksamitna i dobrze nawilżona

Re: Peelingi do ciała

Polecam peeling do ciała Milky-Rice Scrub-Kenzoki, jest dosyć drogi (170 zł), ale świetny
Kosmetyk ma łagodny mleczny zapach, po jego zastosowaniu skóra staje się miękka i delikatna, lepiej wchłania balsamy Do tego rozjaśnia przebarwienia
Naprawdę polecam

Re: Peelingi do ciała

Uwielbiam peelingi z Joanny, działanie świetne a ten zapach mniam:) Uwielbiam kawowy:) A do najlepszych zaliczam FARMONA, Tutti Frutti Peeling do ciała Liczi i rambutan

karoligrz

Też bardzo lubie peelingi z Joanny (jak większość kosmetyków z tej firmy) mnie się podoba truskawka, czarna porzeczka i kiwi też jest całkiem fajny i to za małe pieniążki bo kokoło 4 zł.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Peelingi do ciała

jestem chyba totalną kosmitką - nigdy w życiu nie używałam peelingu na ciało muszę to zmienić bo aż wstyd przy Was...;/

Re: Peelingi do ciała

Nie ma się czego wstydzić ja coraz mniej ich używam bo im częściej ich używałam tym szybciej moja skóra się robiła szorstka i tak w koło a teraz robie raz na tydzień lub na 2 tygodnie i to mi wystarcza. Jedynie zwracam waggę na ceny bo wychodzę z założenia że tani peeling zrobi to samo co drogi i to samo tyczy się balsamów a ja nie lubię przepłacać za to samo działanie tylko lepszej marki:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Peelingi do ciała

ja tak jak Nitka uwazam,że im czesciej sie pelingujemy tym skora szybciej sie robi szorstka i znowu trzeba sie pelingowac....ja robie peling raz w m-cu,,to mi w zupelnosci wystarcza a skora jest i tak aksamitnie wygladzona i nawilzona....co do pelingow ---robie w domu sama ...mianowicie szukalam kiedys na youtube dobrego pelingu na nogi ,,z tego wzgledu,ze mam dosc twarda skore z tendencjami do wrastania wloskow...maszynki nie cierpie ,bo wlosy odrastaly juz u mnie po 2 dniach..Z kolei depilator powodowal u mnie wrastanie wloskow...juz nie mam tego problemu ,odkad robie peling kawowy...przetestowalam na prawde duzo pelingow za dawnych czasow, ale ten pobija wszystkie kupne...skora-- oprocz tego ze pieknie pachnie, to jest super nawilzona (w zaleznosci -czy dam oliwke dla dzieci czy inne mleczko ,np z nivea baby)....czasami stosuje rowniez na twarz..i skora jest super wygladzona ...

Re: Peelingi do ciała

oo to chyba musisz nam zdradzić przepis na ten domowy peeling ;p kawowy - mniam ;p

Re: Peelingi do ciała

Chcemy poczuć kawe na własnej skórze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: