Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:
Szanowni Klienci, w związku z panującą epidemią koronawirusa oraz zawieszeniem przyjmowania przesyłek międzynarodowych przez Pocztę Polską (odwołane połączenia lotnicze), jesteśmy zmuszeni zablokować tymczasowo zamówienia z wysyłką poza granice Polski. Jak tylko to będzie możliwe, sprzedaż zagraniczna zostanie uruchomiona natychmiastowo. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i sił na walkę z wirusem. Jednocześnie informujemy, ze wszystkie płatności za zamówienia, które nie zdążyły opuścić naszego magazynu, zostaną Państwu zwrócone do 4 dni.

Oliwka czy balsam

  • 2016-01-03, o 00:18
  • 75
  • 18 500
  • 50
  • 54

Re: Oliwka czy balsam

Oliwka, olejki zdecydowanie lepsze, dociegaja glebiej w skore niz balsam, olejki maja wiecej wlasciwosci odzywczych lub tez nawilzajacych. Ja zawsze uzywam olejkow, ostatnio jednak zwrocilam uwage na maslo vegan friendly, ktore jest pochodzenia tylko roslinnego i wlasnie np. kokosowy, o ktorym czytalam z olejem kokosowym i antyoksydantami. Generalnie masła do ciała maja fajniejsza konsystencje, wiec dla tych ktorzy nie lubia olejow własnie takie masla sa swietna alternatywa :) Na stronie bielendy czytamy o tym masle, ze ujedrnia, uelastycznia i nawilza, a zapach kokosa poprawia samopoczucie :D Hmm.. chyba sama sie skusze :)

2016-10-31 12:41:06 autor szalona20

 

Dokładnie!
2016-11-13 10:10:06 autor xxx

tez tak myśle

Re: Oliwka czy balsam

Jak do nawilżania to masło! Zwłaszcza kokosowe od Efektimy.

Re: Oliwka czy balsam

Oliwkę stosuję w okresie letnim a zimą wolę coś mniej tłustego i stosuję wtedy balsamy :)

Karolcia

Re: Oliwka czy balsam

Balsamy, po oliwce czuje się zbyt tłusta :(
K.K.

Re: Oliwka czy balsam

Balsam

Re: Oliwka czy balsam

Wolę balsamy, nie lubię gdy kosmetyki zostawiają na skórze tłusty film a tak niestety dzieje się najczęściej w przypadku oliwek. Wolę kosmetyki, które zostawiają skórę nawilżoną wchłaniając się całkowicie.

Re: Oliwka czy balsam

oliwka

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Oliwka czy balsam

ja zależy kiedy.Lubię zmieniać

Re: Oliwka czy balsam

Balsam - oliwka za bardzo się klei.

Re: Oliwka czy balsam

Oliwka lub olejki ;)