Oliwka czy balsam

  • 2016-01-03, o 00:18
  • 83
  • 27 505
  • 55
  • 61

Re: Oliwka czy balsam

Oliwka, olejki zdecydowanie lepsze, dociegaja glebiej w skore niz balsam, olejki maja wiecej wlasciwosci odzywczych lub tez nawilzajacych. Ja zawsze uzywam olejkow, ostatnio jednak zwrocilam uwage na maslo vegan friendly, ktore jest pochodzenia tylko roslinnego i wlasnie np. kokosowy, o ktorym czytalam z olejem kokosowym i antyoksydantami. Generalnie masła do ciała maja fajniejsza konsystencje, wiec dla tych ktorzy nie lubia olejow własnie takie masla sa swietna alternatywa :) Na stronie bielendy czytamy o tym masle, ze ujedrnia, uelastycznia i nawilza, a zapach kokosa poprawia samopoczucie :D Hmm.. chyba sama sie skusze :)

Re: Oliwka czy balsam

Oliwki na pewno lepiej nawilżają, ale trzeba uważać żeby nie były zbyt tłuste... Ja teraz używam kremowego serum do ciała z bielendy. Mam takie nawilżające z miodem i mlekiem kozim. Jest fajne bo lekkie i szybko się wchłania, a jednak pozostawia skórę łądnie nawilżoną, do tego ładnie pachnie :)  

Re: Oliwka czy balsam

Ja nie stosuję olwik do ciała i jeżeli już to wolę balsamy, ale też zawsze staram się zwracać uwagę na ich skład, tak aby potem nie być rozczarowana co do niskiej skutecznosci, bo te najtańsze niestety, ale są naprawdę kiepskie, to samo dotyczy masła do ciała.

Re: Oliwka czy balsam

jak dla mnie balsam :)

Re: Oliwka czy balsam

Oliwka, olejki zdecydowanie lepsze, dociegaja glebiej w skore niz balsam, olejki maja wiecej wlasciwosci odzywczych lub tez nawilzajacych. Ja zawsze uzywam olejkow, ostatnio jednak zwrocilam uwage na maslo vegan friendly, ktore jest pochodzenia tylko roslinnego i wlasnie np. kokosowy, o ktorym czytalam z olejem kokosowym i antyoksydantami. Generalnie masła do ciała maja fajniejsza konsystencje, wiec dla tych ktorzy nie lubia olejow własnie takie masla sa swietna alternatywa :) Na stronie bielendy czytamy o tym masle, ze ujedrnia, uelastycznia i nawilza, a zapach kokosa poprawia samopoczucie :D Hmm.. chyba sama sie skusze :)

2016-10-31 12:41:06 autor szalona20

 

Dokładnie!

Re: Oliwka czy balsam

zdecydowanie balsam

Re: Oliwka czy balsam

oliwka

Re: Oliwka czy balsam

balsam i to taki podczas brania prysznicu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Oliwka czy balsam

balsam i to taki podczas brania prysznicu

2016-11-13 10:37:30 autor tola

miałam kiedyś taki

Re: Oliwka czy balsam

oliwka i to ta dla niemowląt, dla mnie jest najlepsza

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: