Oliwka czy balsam

  • 2016-01-03, o 00:18
  • 83
  • 27 501
  • 55
  • 61

Re: Oliwka czy balsam

Balsam 

oliwka

balsam

Re: Oliwka czy balsam

ja wybralam witaminowy olejek z bielendy ale pod prysznic, od czasu do czasu takze balsamy nawilzajace

Re: Oliwka czy balsam

Zalezy jaki balsam i jaka oliwka. Balsam fajny jest zwyklak z nivea, bo skora sie po nim nie klei. A oliwke mam z bielendy profesional, jednak przyznaje, ze czasem tworzy tlusty film na skorze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Oliwka czy balsam

mleczny olejek algi morskie, nawilza jak olejek a konsystencje ma jak balsam 

Re: Oliwka czy balsam

masło, sprawdzone, z olejem z wiesolka z oeparol, moja skora najlepiej na nie reaguje i juz pozniej nawet bez kremu jest bardziej miękka :) a normalnie mam taką suchą jak papier ścierny, nic mi nie pomagało, a już szczególnie na łokcie i kolana, w lato to już w ogóle, wstyd się pokazać w sukience. ale ten daje rade, i fajnie ze jest taki leczniczy, ze dziala caly czas a nie tylko po zastosowaniu, w koncu to tez  uciążliwe musieć smarować się dwa razy dziennie...

Re: Oliwka czy balsam

oliwka babydream z rossmanna

Re: Oliwka czy balsam

Ja kiedys używałam oliwki dla dzieci do pielęgnacji, fajnie się sprawzdała tylko jednak trochę zbyt tłusta. Teraz używam mlecznego olejku do ciała z algami morskimi z bielendy z taką pompką. Dobrze nawilża, nie klei się i dobrze się wchłania, a oprócz tego długo się utrzymuje na skórze, ma wygodne w użyciu opakowanie. Na wakacje jest bardzo fajny na jakiś wyjazd

Re: Oliwka czy balsam

Jeżeli mam wybierać tylko pomiędzy oliwką  balsamem,to zdecydowanie to drugie,ale też jakość zależy od firmy,tak zauważyałm. NIgdy nie kupuje tych najtańszych bo to strata naszego czasu i pieniędzy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: