Oliwka czy balsam

  • 2016-01-03, o 00:18
  • 83
  • 27 519
  • 55
  • 61

Re: Oliwka czy balsam

teraz mam olej multifazowoy z bielendy o przepieknym zapachu i raczej wybieram oleje zamiast balsamów, wydaję mi się ze lepiej nawilżają

Re: Oliwka czy balsam

ja też lubię olejki do ciała, mam taki w sprayu też z bielendy, więc może ten sam, nazywa się jakoś zmysłowy olejek.Kupiłam na promocji w Super pharm i się nie zawiodłam, bardzo fajny na lato, bo lekki, dobrze nawilża a do tego super pachnie. Mam taki z olejkiem awokado i brzoskwiniowym

Re: Oliwka czy balsam

ja też lubię olejki do ciała, mam taki w sprayu też z bielendy, więc może ten sam, nazywa się jakoś zmysłowy olejek.Kupiłam na promocji w Super pharm i się nie zawiodłam, bardzo fajny na lato, bo lekki, dobrze nawilża a do tego super pachnie. Mam taki z olejkiem awokado i brzoskwiniowym

2016-08-18 14:07:33 autor Patrycja91

Lubię olejki do ciała, ale nie używam ich za często, tylko w sytuacjach extremalnego wysuszenia, bo za wolno się wchłaniają. Lubię balsamy ewentualnie serum do ciała. Z tej samej firmy mam balsam i serum Algi morskie i jestem bardzo zadowolona, bo fajnie regenerują skórę trochę przesuszoną po lecie i mają bardzo ładny, delikatny i subtelny zapach.

Re: Oliwka czy balsam

Olejki do ciała kojarzą mi się przede wszystkim z kapielą i właśnie tam znajdują swoje zastosowanie, skutecznie nawilzając ciało i pięknie pachną. Balsamu natomiast możemy używać po kąpeili jeżeli chcemy osiągnąć przynajmniej chwilowy efekt naiwlzenia, w  tym celu polecam raczej kosmetyki z kolagenem jezlie efekt ma być długotrwały.

Re: Oliwka czy balsam

I to i to:) Chociaż częściej uzywam balsamow

Re: Oliwka czy balsam

stanowczo balsam :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Oliwka czy balsam

Olejki do ciała kojarzą mi się przede wszystkim z kapielą i właśnie tam znajdują swoje zastosowanie, skutecznie nawilzając ciało i pięknie pachną. Balsamu natomiast możemy używać po kąpeili jeżeli chcemy osiągnąć przynajmniej chwilowy efekt naiwlzenia, w  tym celu polecam raczej kosmetyki z kolagenem jezlie efekt ma być długotrwały.

2016-10-12 11:52:10 autor Lagenko

tak samo myśle:)

Re: Oliwka czy balsam

Oliwka:)

Re: Oliwka czy balsam

zdecydopwanie balsam:)

Re: Oliwka czy balsam

Olej kokosowy fajnie nawilża, ale jednak polecam stosowanie balsamów nivea albo właśnie bielenda ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: