Na ratunek zniszczonym włosom

  • 2011-04-08, o 22:46
  • 210
  • 111 106
  • 37
  • 101

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Ja tak miałam po skrzypowicie. Nie miałam apetytu, ciągle było mi niedobrze. Jakieś 2 miesiące temu zaczęłam stosować szampon seboradin na wypadające włosy. Teraz z kolei od niedawna syoss ten fioletowy, dodający objętości. Nie jestem w stanie powiedzieć, który dokładnie mi pomógł, ale mam wrażenie, że włosy stały się grubsze, są podniesione u nasady a do tego mam mnóstwo baby hair:)) Oby moja radość nie była przedwczesna...

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Czasem przyczyna mdlosci itp. moze byc nie sam skladnik tylko ta zelatynowa powloka kapsulek, od niektorych tez tak mam.

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

No nie wiem właśnie czemu. I to do skrzypowity robiłam już kilka podejść w swoim życiu i zawsze kończyły się tak samo;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Ja wlasnie nie toleruje niektorych suplementow i wlasnie zauwazylam ze to przez ta zelowa powloke. One sa rozpuszczalne ale rozpuszczaja sie niezbyt szybko, podejrzewam ze zanim trafia do zoladka gdzies po drodze przyklejaja sie gdzies i stad ta meka - mdlosci, uczucie gniecenia w zoladku ito. Poniewaz moj suplement byl rowniez sprzedwany jako rozpuszczalny zaczelam wysypywac zawartosc kapsulki do szklanki z woda i po problemie. Sprzedawane sa rozne leki w kapsulkach i antybiotyki i z tymi nie mam problemu, ale zauwazylam ze powloka jest zupelnie inna. Z reszta nie wszystko mozna wysypac i rozpuscic w wodzie bo moze zniszczyc zoladek. To tak przy okazji. Wlasnie wyjelam swoj inny suplement, ktory odstawilam i patrze ze ma podobna powloke do poprzedniego wiec tu moze byc problem.

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Nie wiem czy o skład chodzi w moim przypadku ale mdłości występują u mnie jak za mało zjem i jak połknę za wcześnie albo za późno (chyba musi być równo opatulona jedzonkiem ). Z resztą nie raz spotkałam się z tym u innych i jak wyjaśniłam co może być przyczyną to problem znikał. Coś takiego mam tylko przy vitapilu inne nie powodują u mnie podobnych dolegliwości ale też nie działają tak dobrze.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Z ciekawosci zerknelam - Vitapil to sa kapsulki twarde i faktycznie wiele osob skarzy sie na bole zoladka , mdlosci itp. po zjedzeniu jej na czczo. Czyli tu tez moze byc problem, ze niektore suplementy czy nawet leki trzeba zazywac po jedzeniu.

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

to musi być dość silny lek, skoro powoduje takie dolegliwości, a ile czasu trwa taka kuracja?

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Cześć dziewczyny!

Chciałam Wam z całego serca polecić ekologiczne kosmetyki od Organics Beauty! Nie jestem żadną nawiedzoną eko fanką, ale do kosmetyków sama się przekonałam i są cudowne! Przede wszystkim to w ponad 95% sama natura - dla przeciwwagi przeczytajcie sobie skład pierwszego lepszego szamponu - sylikony, wypełniacze i nawet pochodne ropy naftowej - wszystko to może podrażniać skórę głowy, uzależniać włosy, a nawet prowadzić do poważnych chorób skóry głowy. Organics Beauty to polska firma sprowadzająca kosmetyki od tajwańskiej marki O\'right oraz eco koloryzację od duńskiej marki Natulique. Koloryzacja jest o tyle magiczna, że farba działa na bazie oleju, który zabezpiecza skórę głowy - nie uwierzycie jakie było moje zdziwienie kiedy wyszłam nie dość, że z pięknym kolorem z salonu, to jeszcze skóra głowy nie była nawet w najmniejszym stopniu podrażniona ani zaczerwieniona, zero swędzenia! No i odkąd używam kosmetyków do pielęgnacji od Organics Beauty, włosy są niepowtarzalnie miękkie, błyszczące, pełne życia, a do tego o problemach skóry głowy, typu łupież, wypadanie włosów (to nie żart!) czy przetłuszczająca się skóra głowy mogę zapomnieć!

Serio dziewczyny, same spróbujcie - najbezpieczniejsza opcja dla wszystkich - alergików, przyszłych mam, karmiących piersią, nawet dla osób po radio i chemioterapii! Samo zdrowie i przystępna cena - od szamponów i odżywek, poprzez produkty do stylizacji i profesjonalne zabiegi hair SPA oraz koloryzację w salonach. Poczytajcie sobie ich stronę - http://www.organicsbeauty.pl a jeżeli wolicie np. najpierw coś wypróbować to polecam Instytut Zdrowych Włosów Kitako w Warszawie - tak magicznego miejsca jeszcze nie widziałam, pełen profesjonalizm, przystępne ceny i eco kosmetyki w samym centrum Warszawy! Z całego serca polecam!

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Czasem przyczyna mdlosci itp. moze byc nie sam skladnik tylko ta zelatynowa powloka kapsulek, od niektorych tez tak mam.

megi1828

Znam to!

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ja uzywam olejku arganowego bielendy i ladnie sa wygladzone, nie wyrywam ich po umyciu i nie sa od razu tluste

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: