Na ratunek zniszczonym włosom

  • 2011-04-08, o 22:46
  • 210
  • 111 101
  • 37
  • 101

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

To wszystko co powiedziały Ci fryzjerki to prawda. To na pewno polepszy stan Twoich włosów. Jednak Moim zdaniem ścięcie włosów na krótko prędzej czy później będzie nieuniknione. Spróbuj też wzmocnić włosy od wewnątrz przez tabletki

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

A ja ci poradzę domowe metody na zregenerowanie włosów, maseczka: piwo + surowe jajko, śmierdzi przy nakładaniu ale na prawdę warto , włosy bardzo mocno się regenerują po takich zabiegach. Na włosy nałóż folię i potzrymaj jakieś 15 - 20 min, potem spłucz i umyj szamponem dokładnie.

MonikaPiejko

A ja do tej maseczki dodaję też obowiązkowo naftę kosmetyczną. Piwo czasem zamieniam z sokiem z cytryny.
[list:2i01jhv7]
[*:2i01jhv7]Fakt pierwszy działa cuda.[/*:m:2i01jhv7]
[*:2i01jhv7]Fakt drugi z piwem nie pachnie najciekawiej. (No zależy, kto co lubi. ) [/*:m:2i01jhv7][/list:u:2i01jhv7]
stosuje różne nawet nie wiedziałam, że jest taki wybór.

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Pij olej lniany, bardzo pomaga na zniszczone włosy, codziennie łyżka oleju, popij wodą, żeby nie zwymiotować...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ja pije pokrzywę (ale liście, nie ekspresowa herbatka) i bardzo pomaga

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ja słyszałam ostatnio o laminowaniu włosów. Bierzesz ze 3 łyżki żelatyny i rozpuszczasz ją w 125ml wody. taką miksturę nakładasz na włosy po umyciu, zafoliowujesz na ok 45 min i póxniej spłukujesz letnią wodą. Podobno po tym zabiegu są świetne

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Są świetne przez ok. 2 tygodnie,dopóki żelatyna się nie wypłucze.Takie laminowanie to błędne koło,nie regeneruje włosów,tylko wbudowuje się w ubytki keratyny,a potem się stamtąd wypłukuje.
Znacznie lepiej zainwestować w dobrą maskę regenerującą i olejowanie.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

nie oszukujmy się- nic nie zregeneruje włosów naprawdę:)- wszystko tylko je nadbuduje na jakiś czas

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Według mnie warto zainwestować w lepsze urządzenia do suszenia i np. prostowania włosów. Wcześniej miałam tanią prostownicę z marketu, która w krótkim czasie strasznie przesuszyła mi włosy, zmieniłam ją na usunieto reklame

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Według mnie warto zainwestować w lepsze urządzenia do suszenia i np. prostowania włosów. Wcześniej miałam tanią prostownicę z marketu, która w krótkim czasie strasznie przesuszyła mi włosy, zmieniłam ją na taką i jest ok.

babunik

Ukryta reklama?
Co da lepsza suszarka czy prostownica jak i tak gorąco na włosy zbawiąco nie wpływa
Pamiętam jak jeszcze ok 5-6 lat temu prostowałam kudełki to na bokach prostownicy osadzały się jakieś dziwne cząstki włosa,wyglądało to na brud ale to nie było to,bo codziennie myłam i prostownicę i włosy.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Zgadzam sie, reklama prostownicy w watku = Na ratunek zniszczonym wlosom ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: