NIE polecam...

  • 2011-10-03, o 16:40
  • 77
  • 30 062
  • 37
  • 51

NIE polecam...

Prawie wszystkie wpisy na forum to pozytywne opinie naszych ulubionych produktow, ale brakowalo mi tu krytyki - jestem pewna, ze nie raz kupilyscie cos, z czego potem nie bylyscie zadowolone i zalowalyscie wydanych pieniedzy. Moze podzielicie sie doswiadczeniami?

Mademoiselle

Re: NIE polecam...

Moje najwieksze rozczarowanie podklad Bourjois HEALTHY MIX FOUNDATION. Kupilam zachecona pozytywnymi komentarzami na innym forum. Nie wiem, moze dziewczyny uzywaly jasniejszych odcieni bo ten, ktory kupilam jest dla mnie ciut za ciemny ( mea culpa) ale strasznie nierownomiernie sie wchlania tworzac plamy a tego w podkladach najbardziej nie lubie.

Re: NIE polecam...

Firma Bourjois niby uchodzi za dobra, ale zawsze moze zdarzyc sie slabszy produkt. Jak nakladasz podklad? Czesto ma to znaczenie - dla niektorych palce nie wystarczaja i lepiej uzyc gąbeczki albo pędzla do podkladu. A kolor mozna ewentualnie zmieszac z innym zeby uzyskac zblizony do tego, ktory chcesz miec Nigdy nie mieszalam podkladow, ale wiem, ze wiele dziewczyn tak robi. Sama kiedys sprobuje!

Mademoiselle

Re: NIE polecam...

Po wyprobowaniu roznych metod wybralam nakladanie palcami i nikt mnie juz nie przekona ani do gabeczek ani do pedzla. Mieszac mozna podklady tego samego typu i firmy, musialabym kupic jeszcze jeden taki a tego nie zrobie. Nie radze mieszac podkladow dwoch zupelnie roznych a tym bardziej roznych firm, mozna sobie naprawde problemu narobic, ja bym nie zaryzykowala. Uzywalam roznych podkladow ale zaden nie robil takich plam. Nic wiecej nie kupie z tej firmy, kolezance oddalam cienie do powiek smokey eyes bo sie zle rozprowadzaly i 2 lakiery do paznokci ( byly w promocji 1+1 gratis) i po nalozeniu 2 warstw nie byly rownomiernie pokryte.

Re: NIE polecam...

Zrobilam jednak eksperyment i wymieszalam podklad Bourjois z Shiseido bo kupilam za jasny. Masakra...nanioslam na twarz tak jak zawsze to robie... plamy, a przy brwiach i na skroniach to juz w ogole szkoda gadac . Czyli jednak Bourgois mowie - nie !

Re: NIE polecam...

Odniosę się do mieszania podkładów. Mieszam różnych firm i jeszcze nie zauważyłam żeby coś się z nimi działo a nawet dają jeszcze lepszy efekt niż samodzielnie.
Nie polecam różnych rzeczy Garniera: po szamponach mam łupież a po żelach do mycia twarzy robią mi się krostki.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: NIE polecam...

Jeśli chodzi o Garnier to tylko jeden produkt okazał się totalną pomyłką.
Był to Peeling Brusher...:/ A tak się cieszyłam przy jego zakupie, że to będzie fajny kosmetyk i pozbędę się problemów z trądzikiem..a tu niespodzianka i to nie miła...stosuję już go jakiś czas także mogę już go ocenić...
Po 1-szym zastosowaniu skóra ściągnięta i czułam taki efekt świerzości..
Lecz potem po dłuższym zastosowaniu..moje zaczerwienienia na nosku i w okolicach noska (które nie wiem jak zwalczyć) były bardziej widoczne..:/
Poza tym mam krostki i to więcej...

Przykro mi że ta marka tak mnie zawiodła:(

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: NIE polecam...

Za zwyczaj zachwalam Oriflame, bo to naprawdę dobra firma, do której nie mam większych zastrzeżeń, ale jest coś, co mnie bardzo zawiodło. Mam bardzo tłuste włosy i kupiłam u nich nowość suchy szampon z serii Xhair. Dostałam go, kiedy miałam już niezbyt świeże włosy, więc spryskałam i nie mogłam się doczekać wieczora, żeby umyć głowę. To kompletna pomyłka. Nie wiem. Może na inne dziewczyny to działa. Ja się zraziłam

swiatmakeupu.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NIE polecam...

Z tańszej półki peelingi z biedronki.
Wiem, że tanie więc mogłam się spodziewać, ale z drugiej strony do zakupu zachęciły mnie pozytywne oceny dziewczyn w necie, na jakie natrafiałam. A te peelingi zupełnie nijakie są, źle się je nakłada..

Re: NIE polecam...

masz na mysli peelingi w opakowaniach jak masla do ciala? borówkowe albo mango? jesli tak to ....moje ukochane i nie zamienię na nic innego. Delikatnie ścierają, przy mojej atopowej skórze z rogowaceniem przymieszkowym sa niesamowicie delikatne a zarazem skuteczne no i przepieknie pachna:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: NIE polecam...

Nie polubiłam mleczka ogórkowego ZIAJA do oczyszczania twarzy. Zapach przyjemny ale jeśli spróbujecie kontaktu tego preparatu z okiem ... uuu, zaczerwienienie i pieczenie gwarantowane. Miałam różne mleczka i tylko to tak na mnie działało. Poza tym nawet jak stosować go na resztę twarzy to nieprzyjemnie się na niej ślizga.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: