NIE polecam...

  • 2011-10-03, o 16:40
  • 77
  • 30 009
  • 37
  • 51

Re: NIE polecam...

Nie wiem czy macie jakieś doświadczenia z lakierami do paznokci Butterfly, ale ja mam dosyć koszmarne - kupiłam na wakacjach lakier w kolorze pastelowego brudnego różu (kolor jest b.delikatny) i po krótkim czasie zauważyłam że moje paznokcie zaczynają się niesamowicie łamać, płytka paznokcia zmieniła kolor i co chwilę musiałam podcinać albo piłować takie "zadziory", które odstawały od paznokci. W życiu nie miałam takich problemów! Myślałam że to z braku jakichś witamin i na kilka miesięcy odstawiłam zupełnie wszystkie lakiery i stosowałam tylko odżywkę przeciw łamaniu paznokci z Yves Rocher (polecam). Gdy wszystko wróciło do normy, a paznokcie odrosły zdrowe i mocne, postanowiłam je znów pomalować na jakiś kolor. Najpierw użyłam jakiegoś intensywnego odcienia i wszystko było okay, ale po jakimś czasie nie wiem co mnie podkusiło, że znów użyłam tego lakieru z Butterfly. Po trzech dniach (!) zobaczyłam że powtarzają się problemy sprzed kilku miesięcy, więc jestem pewna że to przez ten lakier! Od razu wylądował w koszu i żałuję że dałam się skusić bardzo niską ceną a przepłaciłam ten zakup zniszczonymi paznokciami... Teraz ponownie zaczęłam stosować odżywkę - tym razem z Avonu i muszę uzbroić się w cierpliwość...

Mademoiselle

Re: NIE polecam...

Jeśli chodzi o kosmetyki z firmy ZIAJA na mnie bardzo źle działają.
Nie ważne co nałożę czy krem czy użyje mleczka moja twarz staje się czerwona, podrażniona i piecze :/
Nie wiem czemu tak się dzieje, może mają składnik jakiś który mnie uczula, nie ważne...i tak już nigdy nie kupię produktów z tej firmy..

podobają się Wam piece wolnostojące?

Re: NIE polecam...

To rzeczywiście dziwne. Ziaja to moje ostatnie kosmetyczne odkrycie i wręcz uwielbiam kosmetyki tej firmy. I jeszcze ta cena. Może rzeczywiście masz uczulenie na jakiś składnik w nich zawarty. Szkoda.

Re: NIE polecam...

Ja tez lubie Ziaje, zwlaszcza plyny do higieny intymnej, odzywki do wlosow, kremy do rak, nog itp. Faktycznie cos widocznie musi Cie uczulac.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NIE polecam...

Ja z Ziaji lubię tylko balsam do ust.. za to nie lubię i nie polecam cerfurowych płatków kosmetycznych, cieniutkie, rozwarstwiają się i że tak powiem bawełniany pyłek fruwa przy twarzy jak się ich używa..

Re: NIE polecam...

Ja też mam problem z firmą Ziaja... Jedyne na co nie narzekam, to balsamy do ust

Re: NIE polecam...

A ja nawet balsamów nie polecam. Wolę kupić w aptece (floslek), są o wiele lepsze.

Re: NIE polecam...

Nie wiem do końca czy polecać czy nie, ale puszek do pudru z Pierre Rene rozczarował mnie po delikatnym przemyciu go wodą. Po prostu tył z kieszonką na palec odkleił się i cały puszek rozleciał się na trzy części. Niby można z niego dalej korzystać, ale cały czar pryska a skleić mi go trudno :( Jest on fantastyczny, ale właśnie do pierwszego mycia

Re: NIE polecam...

Ja z Ziaja mam same miłe wspomnienia. Miałam różnego rodzaju kremy, balsamy, peelingi i zawsze się sprawdzały. W sumie kosmetyki z tej firmy mogłabym kupić w ciemno.

Re: NIE polecam...

Ja z Ziaja mam same miłe wspomnienia. Miałam różnego rodzaju kremy, balsamy, peelingi i zawsze się sprawdzały. W sumie kosmetyki z tej firmy mogłabym kupić w ciemno.

2015-09-01 20:37:37 autor

 

Mam dokładnie to samo.. no może po za kokosowym kremem do rąk, ale jednak jego zapach był piękny, wiec i krem całkiem dobrze mi się kojarzył :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: