Kształt twarzy a fryzura

  • 2011-08-23, o 12:51
  • 90
  • 49 956
  • 35
  • 48

Kształt twarzy a fryzura

Mam pytanie czy fryzurą można skorygować niedoskonałości wynikające z kształtu twarzy ?
Moja mama ma problem ma krecone włosy z grzywką po ramiona i dość szeroką twarz, nie wyglada najlepiej i nie wiem jaka fryzura by mogła rozwiazać jej problem.
Bardzo proszę o rady

Re: Kształt twarzy a fryzura

Może skorygować kształt. Z tego co się oriętuję to długie włosy wyszczuplają, brak grzywki lub po skosie albo włosy sięgające lekko za kości policzkowe(bob klasyczny bądź z krótszym tyłem) o ile wchodzą lekko na twarz. To się tyczy prostych włosów ale czy przy kręconych też ma to zastosowanie to nie mam pojęcia.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kształt twarzy a fryzura

Okrągłą buzię zazwyczaj charakteryzuje niskie czoło, pełne policzki i często okrągła broda. Jeśli te cechy można przypisać Twojej mamie to powinna unikać króciutkich fryzur. Cięcie powinno być zdecydowane i mocno cieniowane, bez grzywki. Jeśli posiadasz grzywkę "ukryj ją" zaczesując na bok. Najlepsze są dłuższe włosy, które możesz lekko zakręcić na lokówce, dodając im sprężystości. Loki odwrócą wzrok od buzi, a długie, proste włosy ją optycznie wyszczuplą

Re: Kształt twarzy a fryzura

A jaka fryzura bedzie odpowiednia przy twarzy pociaglej? np,jak ktos nie lubi krotkich wlosow

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt twarzy a fryzura

Myślę, że dla pociągłej twarzy odpowiednia będzie grzywka na prosto, taka dość gęsta, sięgająca do brwi:)

Re: Kształt twarzy a fryzura

Coś tego typu:)

Re: Kształt twarzy a fryzura

Hej, jak juz jestesmy w temacie ksztaltow twarzy jestem ciekawa jakie macie propozycje dla twarzy kwadratowej, najbardziej mnie interesuje zwiazanie wlosow poniewaz upal daje mi sie we znaki (niestety w dzien mam w okolicach 40 stopni) i nie wyobrazam sobie chodzic w rozpuszczonych wlosach. Dziekuje za wszystkie sugestie i pomysly

www.suonko82.blogspot.it

Re: Kształt twarzy a fryzura

Myśle, że fajną fryzurą była by taka jaką zrobila sobie Ladymakeup w najnowszym filmiku
Fajna na upały !

Re: Kształt twarzy a fryzura

Grzywka do boku też pasuje

Re: Kształt twarzy a fryzura

Dziewczyny a co jesli ktos nie lubi grzywek ? ,ale czekam na dalsze propozycje z waszej strony ,dla twarzy pociaglej

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Kształt twarzy a fryzura

Widzę, że temat akurat dla mnie. Ostatnio zaczęła mi się już nudzić moja fryzura i tak mnie korciło żeby coś obciąć. Najpierw chciałam całkiem obciąć tak do ramion, bo znudziły mi się długie włosy, ale mój mąż uznaje tylko długie włosy u kobiet i mam z tym problem. Mniejsza z tym, w końcu zrezygnowałam ze ścinania z długości, ale ponieważ strasznie chciałam coś jednak zmienić więc obcięłam grzywkę. To akurat mój men lubi. Jemu się podoba, a ja już żałuję. Później postaram się wstawić jedno zdjęcie przed i drugie po ścięciu, to może mi powiecie co mi lepiej pasuje. Nie umiem określić jaki mam kształt twarzy. Skłaniam się bardziej do okrągłego. Mam zakola na czole i to jest minus jeśli mam długą grzywkę, a z krótką wyglądam jak pyza. No i co tu robić?

http://historiawlosow.blox.pl/html
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: