Kształt twarzy a fryzura

  • 2011-08-23, o 12:51
  • 90
  • 49 949
  • 35
  • 48

Re: Kształt twarzy a fryzura

Witajcie dzieczyny proszę o radę ! Niedawno obciełam grzywkę i przefarbowałam włosy, nie jestem z tego zadowolona
Myślę przefarbować włosy na ciemny kolor jak wy uważacie gdzie wyglądam lepiej ?

Re: Kształt twarzy a fryzura

Ale Ty jesteś przepiękna czy Ty jesteś jakaś modelką ?
Moim zdaniem ładnie wyglądasz w obu fryzurach ale w ciemnych bez grzywki młodziej

Re: Kształt twarzy a fryzura

Jeja, dziewczyno ale Ty jesteś ładna:) pozazdrościć takiej urody:)We wszystkich wyglądasz ładnie ale ja bym przyciemniła na taką ciemną czekoladę.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kształt twarzy a fryzura

Saro jesteś doskonałym potwierdzeniem stwierdzenia, że ładnemu we wszystkim ładnie
Jeżeli miałabym wybierać myślę, że lepiej wyglądasz w ciemniejszych włosach, ale w grzywce też pięknie

Re: Kształt twarzy a fryzura

Tak jest, takiej ladnej dziewczynie we wszystkich kolorach ladnie, ja wole Cie bez grzywki . Mam przy okazji pytanie, jaki to kolor ten jasny i czy uzyskalas go od razu z czarnego czy stopniowo. Nosilam juz rozne kolory ale takiego jeszcze nie mialam i gdybym miala sie zdecydowac na jasniejszy to wlasnie na taki.

Re: Kształt twarzy a fryzura

Jestem tak samo pod wrazeniem Twojej urody jak pozostale dziewczyny i popieram ze ciemniejszy kolor najlepiej pasuje do Ciebie .-....tyle ze jesli chodzi o grzywke to jak widzisz zdania sa podzielone mnie osobiscie sie z grzywka podobasz ale decyzja nalezy tylko i wylacznie do Ciebie

www.suonko82.blogspot.it

Re: Kształt twarzy a fryzura

Cześć obiecałam wstawić zdjęcia po fryzjerze więc wstawiam:)
Tak wyglądam trochę odmieniona

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt twarzy a fryzura

Witajcie dzieczyny proszę o radę ! Niedawno obciełam grzywkę i przefarbowałam włosy, nie jestem z tego zadowolona
Myślę przefarbować włosy na ciemny kolor jak wy uważacie gdzie wyglądam lepiej ?

Sara-2011

Ja też sądzę że jesteś bardzo ładną dziewczyną i uważam że jest Ci lepiej w ciemnych włoskach bez grzywki, ale tak szczerze...zdjęcie z grzyweczką też jest fajne.
ehhh Ładnemu we wszystkim ładnie

P.S.Ale wiesz jeśli miałabym wybierać to lepiej Ci w ciemniejszych włosach bez grzywki

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Kształt twarzy a fryzura

Dzięki dziewczyny za porady Uznałam iż wróce do ciemnego koloru, ale grzywka na razie zostanie do odrośnięcia

Re: Kształt twarzy a fryzura

Tak jest, takiej ladnej dziewczynie we wszystkich kolorach ladnie, ja wole Cie bez grzywki . Mam przy okazji pytanie, jaki to kolor ten jasny i czy uzyskalas go od razu z czarnego czy stopniowo. Nosilam juz rozne kolory ale takiego jeszcze nie mialam i gdybym miala sie zdecydowac na jasniejszy to wlasnie na taki.

megi1828

Farbowałam włosy u fryzjera, a ta farba była mieszanką rudego, blondu i sama nie wiem czego jeszcze Fryzjerka nakładała go od razu na brązowe włosy, miał wyjść jaśniejszy, ale na ciemnych włosach wyszedł taki rudawy jak widzisz

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: