Kształt twarzy a fryzura

  • 2011-08-23, o 12:51
  • 90
  • 49 946
  • 35
  • 48

Re: Kształt twarzy a fryzura

Cześć

chcę was prosic o pomoc...chcę coś zmienić w swoim wyglądzie i postanowiłam że to będą włosy mam chyba "kwadratową" twarz jakie fryzurku do mnie będą pasować???

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Kształt twarzy a fryzura

Ja bym Ci zaproponowała tą samą co Ammb

Re: Kształt twarzy a fryzura

Aldona--->>>Masz piekne ,długie włoskii...a ja bym Cię widziala w cieniowanych wlosach..wlosy dlugie ,proste wydaja sie byc bardzo ciezkie,,a z kolei ta sama dlugosc wycieniowana po bokach i na dlugosci z tyłu w kształcie litery "V" powoduje ,że wlosy staja sie byc lekciejsze,wydaje sie ,ze jest ich wiecej...ja zawsze cieniuje sobie wlosy...z boku pazurki ,z tylu i efekt jest super...ciekawi mnie,jakbys wygladała w takiej fryzurze...:)niekoniecznie z grzywką...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt twarzy a fryzura

Dziewczyny a co jesli ktos nie lubi grzywek ? ,ale czekam na dalsze propozycje z waszej strony ,dla twarzy pociaglej

AiszkaArabskiSwiat

Aiszko...z kolei Tobie bym proponowała wycieniowanie włosów po boku ,tak by nachodziły na twarz..i do tego grzywka..skoro nie lubisz grzywek,to wycieniowane wlosy po boku doscmocno ,bez grzywki...to na pewno optycznie by skróciło twarz,jezeli jest owalna...blondynka ze zdjęcia Andrei ma fajnie wycieniowwane włoski...

Re: Kształt twarzy a fryzura

Dzięki dziewczyny za opinie. Widze, że zdania są podzielone - z przewagą na grzywkę:) Jak zobaczyłam twoje zdjęcie aldona 2912, to pomyslałam o Courtney Thorne-smith. Ma podobny kształt buzi do twojego i też bląd włosy. To jest link na stronę gdzie są jej zdjęcia http://www.google.pl/search?q=courtney+ ... tbm=isch&t
Może któraś wersja jej fryzury ci się spodoba. Wydaje mi się, że takie fryzury pasowałyby też tobie. Najbardziej podobają mi sie te, gdzie ma dłuższe włosy i grzywke.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Kształt twarzy a fryzura

Dziękuję za radę DZIEWCZYNY
Chyba skorzystam z propozycji katy24-24

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Kształt twarzy a fryzura

Aldona,koniecznie wstaw zdjęcia jak wrócisz od fryzjera...ja sobie zapuszczam włosy ,wlasnie do takiej długosci jak Ty masz i potem ide do dobrego fryzjera...chccialabym nadmienic,ze cieniowane wlosy z tylu w kasztalcie litery "V" prezentują sie super wlasnie na dlugich wlosach....duzo mi nie zostalo tego zapuszczania-mysle ze tak ze 2 ,3 miesiace...znalazlam jedno zdjecie wlosow scietych w ksztalcie litery v (bez cieniowania na calej dlugosci).. wg mnie ,o wiele lepiej sie prezentują wycieniowane tak od polowy głowy --->>różna długosc...kurcze nie moge znalesc nic ,co by odzwierciedlilo troche to,o czym pisze..

Re: Kształt twarzy a fryzura

o znalazlam zdjecie z przodu....cos takiego tylko bez grzywki.....

Re: Kształt twarzy a fryzura

http://anwena.blogspot.com/2011/03/jak- ... yzure.html <<<<-----------------------tutaj dziewczyny w tym linku znajdziecie m.in: jak rozpoznać rodzaj twarzy za pomocą metra krawieckiego tak tak metra krawieckiego....sama sie z tego usmialam....

Re: Kształt twarzy a fryzura

Byłam u fryzjera skorzystałam z porad i trochę fryzjer mi doradził.
Włoski mam cieniowane, przy twarzy mam pazurki, oczywiścię musze je dobrze wymodelować tak aby nachodziły na twarz i zakryły moją kwadratową twarzyczkę
Na początku jak zobaczyłam efekt hmm włoski fajnie zrobione lecz jak zawsze moje niezadowolenie przez grzywkę, ponieważ ona nie może być za krótko obcięta :/
ale pokombinowałam troszkę i jest GIT
Zdjęc narazię nie mogę wsawić ale jeśli będę miała możliwość postaram się jak najszybciej.

Naprawdę dziękuję DZIEWCZYNY za pomoc

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: