Kształt twarzy a fryzura

  • 2011-08-23, o 12:51
  • 90
  • 49 959
  • 35
  • 48

Re: Kształt twarzy a fryzura


A jaki rozjasniacz polecisz?? mam nadzieje, ze az tak bardzo nie zniszczy wlosow

AiszkaArabskiSwiat

Typowe rozjasniacze ponoc bardziej niszcza wlosy niz farby do pasemek, najlepszy chyba jest Loreal Perfect Blonde Creme do psemek. Chcesz sie sama tego podjac ?

Re: Kształt twarzy a fryzura

moja siostra ma włosy ciemnego brązu i regularnie robi sobie na nich pasemka własnie w kolorze takiego miodu..super efekt...takze da rade zrobic,,;)

Re: Kształt twarzy a fryzura

moja siostra ma włosy ciemnego brązu i regularnie robi sobie na nich pasemka własnie w kolorze takiego miodu..super efekt...takze da rade zrobic,,;)

katy24-24

A jakiej firmy rozjasniaczem robi i ile minut trzyma?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Ksztalt twarzy ,a fryzura wlasciwe dopasowanie

http://www.stylistka.pl/fryzura-a-kszta ... or-gwiazd/

Sluchajcie dziewczyny a jaka fryzura bedzie pasowala do drobnej twarzy owalnej ? ,ale zaznaczam ,ze nie lubie krotkich ,sredniej dlugosci

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Kształt twarzy a fryzura

komu co pasuje

Re: Kształt twarzy a fryzura

Każdemu pasuje coś innego, najlepiej udać się do fryzjera jeśli nie jest się pewnym co do kształtu fryzury :)

Re: Kształt twarzy a fryzura

warto wybrac sie do zaufanego fryzjera, on zawsze cos doradzi

Re: Kształt twarzy a fryzura

Fryzura tak jak makijaż może korygować kształt twarzy. Np długie, proste włosy przy buzi sprawiają że wydaje się bardziej smukła. A prosta ciężka grzywka poszerza twarz :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kształt twarzy a fryzura

A ja uważam ze najlepsze jest to w czym sami sie dobrze czujemy

Re: Kształt twarzy a fryzura

trzeba sobie odpowiednią dobrac do twarzy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: