Kosmetyki INGLOT

  • 2010-10-22, o 21:30
  • 116
  • 51 282
  • 48
  • 62

Re: Kosmetyki INGLOT

Cienie są oczywiście świetne, tak samo pigmenty czy pudry. Bardzo lubię też ich eyeliner.

Re: Kosmetyki INGLOT

Ja z Inglota mam cienie, duraline, płyn do czyszczenia pędzli i rozcienczacz do lakieru. Ostatnio na urodziny dostałam śliczny pigment i pędzel 4ss ale jeszcze ich nie używałam ;)

Re: Kosmetyki INGLOT

super jest ta marka

Re: Kosmetyki INGLOT

to bardzo dobra polska marka probujaca byc troche jak mac chyba. ale jakosciowo w wiekszosci nie odbiegaja jakosciowo

Re: Kosmetyki INGLOT

Inglot jest swego rodzaju kopią maka. Jest mimo to bardzo dobry

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki INGLOT

Z inglota używałam tylko lakiery do paznokci i mogę polecić :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Kosmetyki INGLOT

Również na lakiery do paznokci z Inglota nie mogę narzekać, długo utrzymują się na poznokciach, nie odpryskują i nie ścierają się i wygodnie się je aplikuje.

Jana

Re: Kosmetyki INGLOT

Ja zdecydowanie mogę polecić cienie Inglot, mam tylko te i Sleek'a i odkąd wypróbowałam jedne i drugie, nie szukam już żadnych z innych firm. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i trwałe, nie osypują się. Mają różne wykończenia (matowe, satynowe, perłowe, z drobinkami etc.), więc dla każdego coś miłego:)

Jana

Re: Kosmetyki INGLOT

Kocham cienie ze Sleeka tak samo bronzery :)

Jeśli chodzi o cienie są świetne! O innych produktach niestety zbyt wiele nie mogę powiedzieć. Zastanawiam się nad kupnem np. pomady do brwi, róży, podkladu, ale te ceny...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: