Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

  • 2012-10-15, o 12:05
  • 73
  • 31 676
  • 42
  • 53

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Ostatnio odkryłam krem z oeporal i jestem z niego bardzo zadowolona (dostępny w aptekach, w drogeriach nigdy tej firmy nie widziałam).

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Ja sobie ostatnio zakupiłam kojący roll on pod oczy Vichy Aqualia. Spróbowałam u siostry i jak zobaczyłam, jak inna jest po nim moja skóra, nawet się nie zastanawiałam. Fajny efekt masażu, chłodzenie i ukojenie skóry. Bardzo przyjemny kosmetyk!

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Ja wszystkim polecam kolagenowe płatki pod oczy L'biotica. Na moje mocne cienie nic innego nie działało. Te też oczywiście nie usuwają ich całkowicie, ale na pewno widocznie rozjaśniają i łatwiej je ukryć korektorem. Niestety efekt jest krótkotrwały, ale na ważniejsze okazje warto spróbować.

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

hej

jesli mowa tu o dobrych kosmetykach do zakrywania cieni po doczami to polecam trzy typy które u mnie (i nie tylko)sie sper sprawdzają

mac pro longwear korektor (ten drugi z maca też super )

kryolan Dermacolor

catrice camuflage

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

monika212121 a ten z catrice nie obiąża Ci okolic pod oczami?

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Polecacie może jakieś rollony lub kremy lekkie pod oczy zmniejszające cienie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Mam dość spore cienie pod oczami, ale to jest po prostu wina mojej karnacji, oczywiście są większe kiedy jestem zmęczona lub brakiem snu. Długo szukałam dobrego korektoru pod oczy i w sumie ja osobiście mogę polecić te , które sama stosuje czyli :

 

Catrice kamuflaż - chyba pierwszy jaki stosowałam i sprawdził się rewelacyjnie. Jednak ma też swoje plusy i minusy . Teraz stosuje go raczej już jako baze pod cienie :)

 

Astor Perfect Stay - obecnie stosuje i jestem zadowolona bo troszkę się bałam ,że sobie nie poradzi, ale jest naprawdę ok.

 

Loreal True Match - Także mi się sprawdza.

 

Jednak mimo,że są ok i nawet te ceny nie przerażają to ciągle szukam , bo lubię próbować nowe rzeczy tak więc jak coś macie to chętnie także wypróbuje.

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

tej korektor z loreal true match tez miałam (odcien najjasniejszy oczywiście)  nie jest zły ale jakos teraz częściej używam tego z catrice

Aniu wydaje mi się że nie obciąza tak bardzo ,myslałam że tak będzie bo jest bardzo gęsty ale z kolei nie tak suchy jak inne dostępne kamuflaże wiec daje rade ,i krycie całkiem całkiem ale po przypudrowaniu bo bez tego to troche słabo sie trzyma .

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Zawsze myślałam, że takie kamuflaże pod oczy się nie nadają i zawsze wybierałam płynne korektory ;) ale dobrze wiedzieć że jest inaczej, póki co nie mam jakiś dużych worków pod oczami ale na gorsze czasy będę o tym pamiętać ;)

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Tez myślałam że kamuflaże pod oczami się nie sprawdza a tu takie zaskoczenie :) ja po za korektorami szukam jakiegoś kremu, rollonu żebym mogła stosować go na codzień bo rzadko na codzień noszę pełny makijaż :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: