Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

  • 2012-10-15, o 12:05
  • 73
  • 31 668
  • 42
  • 53

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Mnie cienie zniknęły po używaniu kremu pod oczy z babką lacentowatą i świetlikiem Flos lek pharma do nabycia w aptekach cena ok 7-8 zł.

firma windykacyjna szczecin

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Słyszałam, że usunieto reklame poleca kosmetyki z witaminą K, zieloną herbatą i rumiankiem. Próbował ktoś?

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

megi1828 - podobno najlepsze są kremy poprawiające mikrokrążenie, kosmetyki z witaminą K, zieloną herbatą, rumiankiem oraz domowe maseczki z ogórków i cytryn (mają działanie rozjaśniające) Można też pić regularnie soki warzywne (zwłaszcza te o kilkudniowej dacie ważności) – tak poleca mi moja doktor. Chociaż nie wiem czy Ci się uda wygrać bez żadnego zabiegu, skoro masz już tak zaawansowany stan. Najlepiej, jakbyś poszła do jakiegoś specjalisty usunieto reklame

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Na pewno korektor pod oczy rozświetlające, bez tego ani rusz. Unikaj też ciemnych cieni do oczu, bo one ten efekt jeszcze pogłębią.

Piękno jest w każdej z nassanden

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Dla mnie genialny efekt daje kojący żel pod oczy Indulge Mary Kay. Nakłada się go na 10 min, jak maseczkę. Jest lekki, przezroczysto zielonkawy. Po 10 min wycierasz wacikiem i skóra jest wyraźnie jaśniejsza i zmniejszają się obrzęki.

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Ciekawe czy faktycznie ten żel z flos leku pomaga ,po jakim czasie? i który najlepszy ? z rumiankiem ? z aloesem ? z chabrem ? z herbata? Ogólnie wszystkie kremy żeby zobaczyc rezultat trzeba stosowac przynajmniej 3 miesiace regularnie

Polecany jest Zabieg z kwasem TCA pomaga zlikwidowac cinie pod oczmi już po pierwszym, zabiegu widac różnicę
Kremy z HYDROCHINON również bardzo pomagaja ,ekstrakt z nagietka lub krem z tlenkiem witaminy K.

Mnie cienie zniknęły po używaniu kremu pod oczy z babką lacentowatą i świetlikiem Flos lek pharma do nabycia w aptekach cena ok 7-8 zł.

jenifer

Po jakim czasie używania ? i jaki odcień cieni pod oczami masz?

Uroda bardzo szbko mija...Każdy człowiek zestarzeje się zbrzydnie i to jest naturalne ! Każdego to czeka ,czy tego chce czy nie !

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

U mnie się sprawdza korektor z Garniera jest baardzo wydajny i utrzymuje się dłużej niż ten z Bourjois.

http://meskakosmetyczkaa.blogspot.com/

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Dojrzałym kobietom (m.in mnie) pomaga krem Dermiki - Dermika Gold 24k - krem koktajl młodości pod oczy i na powieki. Zwiększa on drenaż limfatyczny, a dzięki temu po prostu musi działać.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Kalina dzieki za sugestie, na pewno wyprobuje To o ten chodzi, koktajl mlodosci pod oczy ? :

http://powerlook.pl/pol_pl_Dermika-Gold-24k-Koktajl-Mlodosci-krem-pod-oczy-i-na-powieki-15-ml-14130_1.jpg

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

polecam ultradźwięki z odpowiednim żelem

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: