Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

  • 2012-10-15, o 12:05
  • 73
  • 31 675
  • 42
  • 53

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Mam aktualnie korektor z eveline jakis 3w1 z olejkiem arganowym, nawet dajer rade i jest jaśniutki, ale mam wrażenie że trochę przesusza

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Szkoda, że przesusza.. w takim razie u mnie się nie nada bo juz mam bardzo suche okolice oczu i nie chce ich tym bardziej przesuszać ;)

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Też właśnie mam i używam go tylko jak już potrzebuje sie dobrze pomalować, tak na codzień nie chce mi sie cieni zakrywac xp ale może u cb nie bd przesuszał, wiadomo u każdego inaczej z takimi kosmetykami :) teraz szukam jakiegos lekkiego rozswietlajacego, bo nie lubie takich kremowych

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

W sumie jakiś drogi nie jest więc może kupie przy najbliższej okazji i sama wypróbuję :) Ja raczej szukam jakiegoś żelu pod oczy czy rollonu, jakiegoś kosmetyku pielęgnacyjnego :)

ja tylko kamuflażu u żyeam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

oczywiście dobry korektor

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

jakiś korektor pod oczy o lekkiej konsystencji. ja bardzo lubię Helenę Rubinstein albo Sisleya ale to już spory wydatek

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Też mam z Eveline, ale nie przesuszA

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Korektor z Loreal daje rade :)

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Dobry jest korektor rozświetlający z loreal true match. Jak dla mnie nie potrzeba nic więcej a oko wygląda na wypoczęte :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: