Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

  • 2012-10-15, o 12:05
  • 73
  • 31 682
  • 42
  • 53

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

polecam ultradźwięki z odpowiednim żelem

Parysia

A cos wiecej na ten temat ?

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Np. takie coś -> http://www.gabinetspa.pl/?154,masazer-ultradzwiekowy-maya-led-3mhz-beauty-zel-hialuronowy-200ml

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Hmmm... zebym wiedziala ze to skuteczne to bym kupila, jakby ktos znalazl opinie w internecie to mozecie wrzucic, bede wdzieczna . Chyba ze popytam jakiejs kosmetyczki. W kazdym badz razie dziekuje Parysia za link.

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Ostatnio zakupiłam płatki kolagenowe pod oczy i już widać pierwsze efekty

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Też mam nie wielki problem z cieniami pod oczami. Poradziłam sobie z tym za pomocą okładów z torebek herbaty i stosowałam roll-on rozświetlający garniera. Słyszałam że dobry jest napar ze świetlika, którym nasączamy waciki. No i tradycyjnie, plasterki ogórka!

Strona mojej siostry:http://kambo.waw.pl

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Ja po kilku próbach herbaciano ogórkowych w Rossmannie kupiłam płatki kolagenowe Prestige active lifting, super się je stosuje, bo są przyjemnnie żelowe i faktycznie cienie zniknęły, a w każdym razie mocno się rozjaśniły. Ale to rozwiąznie na zarwaną noc, a nie na choroby np. z nerkami, które często objawiają się cieniami.

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Właśnie również zastanawiam się nad zakupem jakiegoś chłodzącego roll ona

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Chlodzacy roll on to raczej na worki i opuchniete oczy. Na cienie jak do tej pory tylko jeden krem lekko mi rozjasnil -
Estee Lauder, Revitalizing Supreme Global - Anti Aging Eye Balm (Odmładzający krem pod oczy). No i wreszcie kupilam fajny korektor pod oczy, troche podobny do Heleny Rubinstein Magic ale bardziej kryjacy, z kofeina. Wreszcie cos co mi nie wysusza skory pod oczami.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

Ja z takich chłodzących rollonów miałam taki w brzoskwiniowym opakowaniu Clinique i fajnie działa na zmarszczki, ale cieni nie rozjaśniał, te płatki o których pisałam były lepsze.

Re: Jaki kosmetyk na cienie pod oczami

To pewnie all about eye Serum chłodzące z masażerem, tez mialam kiedys i bylam zadowolona.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: